Chłodziarko-zamrażarki

Liebherr XRFbd 5220 Plus NoFrost Zestaw Side-by-Side

Liebherr XRFbd 5220 Plus NoFrost Zestaw Side-by-Side
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 9 499,00 PLN 7 722,76 PLN netto
Producent: Liebherr
EAN: 4016803086352
Status: zapytaj sprzedawcę o dostępność produktu
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis


Liebherr XRFbd 5220 Plus NoFrost Zestaw Side-by-Side - SFNbde 5227 Plus NoFrost
-Zamrażarka szufladowa wolnostojąca z systemem NoFrost + SRbde 5220 Plus
-Lodówka wolnostojąca z systemem EasyFresh.   3 lata dodatkowej gwarancji !!!
Zwrot nawet do 1000 zł w programie CashBack !

NoFrost
Otwierając zamrażalnik, chcemy widzieć zamrożone produkty, z pewnością nie lód i szron. NoFrost chroni zamrażalnik przed niepożądanym oblodzeniem, które zużywa wiele energii i jest w związku z tym drogie. NoFrost oznacza: nigdy więcej żmudnego i czasochłonnego rozmrażania zamrażalnika, więcej czasu na inne rzeczy i oszczędzanie pieniędzy.
EasyFresh
Gwarancją świeżości jak z targu w Twoim domu jest nasz system EasyFresh-Safe. Czy to owoce luzem czy też warzywa: tutaj wszystko jest przechowywane optymalnie. Ze względu na artykuły spożywcze dzięki szczelnemu zamknięciu w pojemniku Safe zwiększa się wilgotność powietrza. Dzięki temu produkty pozostają przez długi czas świeże.
Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox
Chcesz przygotować się na przyszłość Smart Home? Twoja lodówka Liebherr chętnie Ci w tym pomoże: możesz doposażyć ją w moduł SmartDeviceBox, który umożliwia korzystanie z internetu. Moduł SmartDeviceBox można bardzo łatwo zainstalować i otwiera on już dziś przed użytkownikami cały świat cyfrowych możliwości.
Wyświetlacz dotykowy
Naprawdę poruszające: za pomocą wyświetlacza dotykowego można łatwo i intuicyjnie obsługiwać urządzenia Liebherr. Na wyświetlaczu są prezentowane w przejrzysty sposób wszystkie funkcje. Za pomocą lekkiego dotknięcia palcem można wybierać na przykład bez problemu funkcje lub też sprawdzać aktualną temperaturę w lodówce.
BlackSteel
BlackSteel to optycznie atrakcyjna i urzekająca niezwykłym powabem czarna stal szlachetna. Wyjątkowy jest tu poprzeczny szlif o głębokiej strukturze. Szlachetna powłoka SmartSteel nadaje urządzeniu ponadczasową elegancję i szczególną głębię struktury. Jednocześnie na powierzchni widocznych jest znacznie mniej śladów palców, jest ona szczególnie łatwa w czyszczeniu i odporna na zadrapania.
Wpuszczany uchwyt
Innowacyjne i funkcjonalne: Pionowo i ergonomicznie wpuszczany uchwyt ułatwia wygodne otwieranie urządzenia. Dodatkowo nowoczesne i purystyczne wzornictwo umożliwia perfekcyjną integrację urządzenia w kuchni bez uchwytów.
InteriorFit
Purystyczna estetyka Twojej kuchni w pełnej okazałości: Nasze lodówki idealnie pasują do wnęki o głębokości 60 cm. Wystają jedynie drzwi, zapewniając optymalny dostęp do wpuszczanego uchwytu i klamki. Twoja kuchnia zawsze w centrum uwagi – z lodówką Liebherr jako główną atrakcją.
Alarm awarii zasilania 
Twoja lodówka Liebherr to prawdziwy anioł stróż artykułów spożywczych: w razie awarii zasilania niezawodnie wszczyna alarm. Można go nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. Wyświetlacz wskazuje najwyższą temperaturę, jaka wystąpiła w komorze zamrażania. Nigdy jednak alarm ten nie jest bezpodstawny: jeśli w ciągu krótkiej przerwy w zasilaniu temperatura nie podniesie się w sposób krytyczny, alarm pozostanie wyłączony.
Konstrukcja cokołowa
Twoja chłodziarka ma być wydajna i wygodna, a zarazem przyjazna dla środowiska? W takim razie urządzenie Liebherr jest wprost stworzone dla Ciebie. Nasza technologia BluPerformance zapewnia bowiem wielką wszechstronność: oferuje wyjątkowo dużą przestrzeń i moc chłodniczą, zużywa jednak przy tym niezwykle mało energii. I posłuchaj: prawie niczego nie usłyszysz. Urządzenia Liebherr mimo swojej mocy pracują bowiem wyjątkowo cicho.
HolidayMode
Wyjeżdżasz? W takim razie wyślij na wakacje również swoją lodówkę Liebherr: W trybie HolidayMode wentylator oraz funkcja SuperCool są wyłączone, a lodówka ustawia swoją temperaturę na +15°C. W ten sposób można zmniejszyć zużycie prądu przy jednoczesnym zapobieganiu powstawania nieprzyjemnych zapachów. Zamrażalnik pozostaje naturalnie włączony.
Silent 
Co chcesz słyszeć w swojej kuchni? Odgłosy gotowania, śmiech, muzykę? Jednego z pewnością nie: lodówki. Ale ona ma tak spokojny charakter, że prawie jej nie słychać. Jej tajemnica to nowoczesne wnętrze. Wszystkie komponenty są dostosowane do siebie pod względem technicznym i mechanicznym. Dobrze to słyszeć, prawda?
SuperCool
Twoja lodówka powinna utrzymywać optymalną temperaturę nawet jeśli akurat wkładasz rozgrzane słońcem zakupy prosto z targu? To jest zadanie dla funkcji SuperCool: gdy jest włączona, lodówka Liebherr zwiększa swą wydajność, aby świeże produkty były tak samo chłodne, jak pozostała zawartość. Potem funkcja SuperCool wyłącza się automatycznie – najpóźniej po upływie 12 godzin.
Oświetlenie górne LED
Oświetlenie górne LED oświetla wnętrze od góry – w celu zapewnienia dobrego widoku artykułów spożywczych. Doskonały kierunek oświetlenia: Diody LED są zamontowane przed płytami szklanymi, w związku z czym nawet pełna lodówka jest dobrze oświetlona.
Bottle Timer
Znasz to? Wkładasz butelkę wina do zamrażarki, aby ją szybko schłodzić – i zapominasz o niej. Ale dzięki funkcji BottleTimer nigdy już się to nie powtórzy: po aktywacji trybu SuperFrost zapewnia ona ekstra szybkie chłodzenie. A gdy tylko butelka osiągnie optymalną temperaturę, przypomina za pośrednictwem aplikacji o tym, aby ją wyjąć z zamrażarki.
Vario Safe
Kubki z jogurtem, słoiki z powidłami, czy też tubki – chcesz znaleźć przejrzyste miejsce na takie drobne artykuły spożywcze? W lodówce Liebherr jest ono dostępne: to VarioSafe. Zapewnia nie tylko porządek, ale jest również bardzo elastyczne. Wystarczy umieścić pojemnik VarioSafe z dwustopniową regulacją wysokości w lodówce dokładnie tam, gdzie najlepiej pasuje.
Alarm drzwi
Alarm drzwi lodówki Liebherr chroni przed niepotrzebnym zużywaniem energii i zepsuciem jedzenia: gdy drzwi lodówki pozostaną otwarte zbyt długo, alarmuje użytkownika pulsującym światłem i dźwiękiem ostrzegawczym. O tym, co znaczy „zbyt długo”, możesz zdecydować samodzielnie: w zależności od ustawienia alarm drzwi uruchamia się po upływie 1, 2 lub 3 minut.
SpaceBox
W lodówce Liebherr znajdzie się też miejsca na większe produkty: Gdyż indyk w rozmiarze XL bądź wielopiętrowy tort lodowy potrzebują po prostu więcej miejsca. W takich przypadkach najlepiej sprawdza się Liebherr SpaceBox: Pojemnik o wysokości 250 mm oferuje dużo dodatkowej przestrzeni nawet na większe mrożonki. Elastyczne przechowywanie zapasów nie stanowi już żadnego problemu.
SabbathMode
W szabas ustają wszystkie aktywności – co dotyczy również urządzeń elektrycznych. Uwzględnia to również lodówka Liebherr. W trybie SabbathMode całe oświetlenie lodówki jest wyłączone, podobnie jak wszystkie dźwięki, odgłosy oraz wyświetlacz. Tryb SabbathMode wyłącza się po upływie 80 godzin.
FrostProtect
Nie wszystkie zamrażarki są ustawione w ogrzewanym pomieszczeniu – niektóre stoją w zimnych garażach lub szopach. Dobrze, że Twoje urządzenie Liebherr jest optymalnie dostosowane do pracy w zimnym otoczeniu: Wszystkie komponenty są zaprojektowane do sprawnej eksploatacji w temperaturach otoczenia do -15°C.
Alarm temperatury
W zamrażalniku Liebherr produkty spożywcze są bezpieczne nawet w razie usterki: alarm temperatury ostrzega niezawodnie, gdy tylko temperatura osiągnie poziom krytyczny. Alarm ten można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. Wyświetlacz wskazuje, o ile wzrosła temperatura. Oczywiście alarm można wyłączyć ręcznie.
Szuflada komfortowa z funkcją uchylną 
Najwyższa szuflada w zamrażarce to często tajemnicze miejsce, ponieważ utrudniony jest wgląd do środka. Szuflada lekko przechylana w dół przy otwieraniu radzi sobie z tym problemem: teraz masz już zawsze pełen przegląd sytuacji. Ułatwia wkładanie i wyjmowanie mrożonek. A stopery zapobiegają wypadnięciu szuflady przy wysuwaniu.
Filtr z węglem aktywowanym FreshAir
Zapach niektórych produktów spożywczych może być niekiedy odbierany jako niezbyt przyjemny. Dla lodówki Liebherr to jednak nie problem: dzięki filtrowi z węglem aktywowanym FreshAir we wnętrzu zawsze panuje świeże powietrze. Filtr znajduje się bezpośrednio na drodze strumienia powietrza w obudowie wentylatora i w ten sposób neutralizuje w znacznym stopniu zapachy. Wskaźnik przypomina o wymianie filtra.
Półki w drzwiach 
Potrzebujesz bezpiecznej powierzchni przechowywania na napoje lub artykuły spożywcze? I powinna być przy tym łatwa do sięgnięcia? Nasze półki na drzwiach zapewniają obie te cechy. Możne je regulować na wysokość i w ten sposób dopasować do własnych potrzeb. Praktyczny jest również przesuwny i wyjmowany uchwyt na butelki: dzięki temu butelki stoją zawsze bezpiecznie.
Podstawka na jajka 
Chcesz przechowywać jajka bezpiecznie i bez kartonu w swojej lodówce? Nie ma problemu, dzięki podstawce na jajka: mieści się na niej stabilnie 10 jajek kurzych w sposób zapewniający ochronę i dobre chłodzenie. Podstawka pasuje zarówno do drzwi wewnętrznych, jak również można ją ustawić na płytach szklanych.
Regulowane na wysokość półki na drzwiach 
Dostosuj całą przestrzeń urządzenia Liebherr do swoich potrzeb! Pomogą Ci w tym półki na drzwiach wewnętrznych o regulowanej wysokości: wysokość zawieszenia półek można w każdej chwili szybko i wygodnie zmienić. Pozwala to elastycznie wykorzystywać je do składowania różnego rodzaju naczyń i artykułów spożywczych.
VarioSpace 
Chcesz bezpiecznie przechować wielopiętrowy tort lodowy na letnią imprezę? Zamrażarka Liebherr poradzi sobie z tym bez trudu: Dobrze wie, że czasami potrzeba po prostu więcej miejsca. VarioSpace umożliwia łatwe wyjmowanie pojedynczych szuflad zamrażarki i umieszczonych niżej szklanych półek – i od razu masz więcej miejsca!
Płyty szklane z listwami ozdobnymi o wyglądzie stali szlachetnej 
Przejrzysta, jasna i atrakcyjna – takie wrażenie sprawia lodówka Liebherr przy każdym otwarciu drzwi. To zasługa między innymi przezroczystych półek szklanych z bezpiecznego szkła. Można szybko i łatwo zmienić ich wysokość jednym ruchem ręki. Ozdobne listwy ze stali szlachetnej stanowią uzupełnienie atrakcyjnego wyglądu.
Taca do zamrażania 
Zamrożone jagody mają być po rozmrożeniu świeże i soczyste, a nie zmienić się w kompot? W przypadku takich delikatnych artykułów spożywczych idealna jest taca do zamrażania: rozłożone na dużej powierzchni na tacy z tworzywa sztucznego owoce i zioła ulegają szybkiemu zamrożeniu bez zgniatania. Tacę do zamrażania można łatwo zawiesić w szufladzie zamrażalnika i ponownie wyjąć.
Bezpieczny system EasyFresh z wbudowaną prowadnicą szuflady 
Dzięki zintegrowanym prowadnicom ze stoperem szuflady EasyFresh można otwierać i zamykać bez najmniejszego wysiłku. Druga zaleta pod względem komfortu: szyny umożliwiają niezawodne i mocne zamknięcie komór Safe. Dzięki temu można przechowywać schłodzone artykuły spożywcze zawsze w optymalnych warunkach.
Pojemniki na kostki lodu 
Przyjemnie dźwięczące kostki lodu w szklance to zawsze powód do radości. Dlatego też tacka na kostki lodu w zamrażalniku to klasyk, bez którego nie można się obejść. Za pomocą tacki na kostki lodu w lodówce Liebherr można przygotować na zapas 21 kostek lodu. O wielkości kostek można zdecydować samodzielnie za pomocą odpowiedniej ilości wody.
CleaningMode 
Dotychczas podczas czyszczenia lodówki konieczne było podejmowanie decyzji: wyłączyć, aby oszczędzać energię? Czy pozostawić włączoną dla lepszej widoczności? CleaningMode uwolni Cię od tego dylematu: chłodzenie wyłącza się, podczas gdy oświetlenie pozostaje włączone. Dzięki temu można wygodnie wyczyścić lodówkę Liebherr.
Wymienna uszczelka drzwi 
Uważasz, że uszczelka drzwi Twojej lodówki Liebherr powinna zostać wymieniona po kilku latach użytkowania? Można to całkiem łatwo wykonać samemu: wymienną uszczelkę drzwi można wyjąć kilkoma ruchami i tak samo łatwo złożyć nową. Dzięki temu również ta część lodówki będzie zawsze nienaganna i higienicznie czysta.
EnergySaver
Chcesz równocześnie oszczędzać energię i pieniądze? Twoja lodówka Liebherr pomoże Ci w tym – za pomocą trybu oszczędzania energii. Gdy zostanie włączona funkcja EnergySaver, temperatura standardowa podnosi się o dwa stopnie. W związku z tym lodówka Liebherr zużywa jeszcze mniej prądu – a Twoje produkty pozostają optymalnie świeże.
Miejsce na blachę do pieczenia 
Chcesz utrzymać świeżość samodzielnie wykonanych wypieków? Albo przechować przygotowaną pizzę, która ma dopiero później trafić do piekarnika? Wystarczy po prostu wsunąć blachę do pieczenia do lodówki Liebherr – oferuje ona dosyć miejsca, aby zmieścić blachę. Bardzo praktyczna cecha: blachę do pieczenia można wsunąć i wysunąć przy otwarciu drzwi na 90°.
PartyMode
Teraz mogą już przyjść goście – Twoja lodówka Liebherr także czeka na imprezę. W trybie PartyMode włączone są funkcje takie jak SuperCool i SuperFrost. Po upływie 24 godzin lodówka Liebherr powraca automatycznie do swego normalnego trybu.
Mechanizm zamykania 
Zamknąć drzwi! W przypadku lodówki Liebherr masz zawsze pewność, że drzwi są szczelnie zamknięte: Mechanizm zamykania zapobiega powstawaniu małej szczeliny, gdy za słabo bądź za mocno zamkniesz drzwi lodówki. Gwarantuje to zawsze bezpieczne przechowywanie żywności w optymalnej temperaturze.
SuperFrost
Chcesz zamrozić świeże produkty w sposób chroniący ich witaminy? Włącz po prostu SuperFrost, a zamrażalnik natychmiast zwiększy swą wydajność chłodzenia. Dzięki temu temperatura pozostanie stała również po włożeniu niezamrożonych artykułów spożywczych. SuperFrost oznacza zarazem oszczędność energii: jeśli funkcja nie zostanie wyłączona ręcznie, wyłączy się automatycznie po upływie 65 godzin.
Regulowane nóżki 
Dwie regulowane nóżki umożliwiają optymalne ustawienie urządzenia, na przykład na nierównym podłożu. Masz pewność, że drzwi lodówki będą zawsze szczelnie zamknięte, aby do urządzenia nie wnikało ciepło lub nie tworzył się kondensat. Oszczędzasz energię i pieniądze.
Blokada wyświetlacza
Świecący wyświetlacz jest jak magnes dla dziecięcych dłoni – Liebherr również o tym wie. Dlatego też dostępna jest funkcja blokady wyświetlacza: zapobiega ona niezawodnie niezamierzonej zmianie ustawień lodówki. Oczywiście blokadę wyświetlacza można również w prosty sposób wyłączyć.
Wyposażenie przstosowane do mycia w zmywarce do naczyń 
Twój Liebherr ma wyposażenie praktyczne po dwakroć: Z jednej strony urządzenie ułatwia codzienne użytkowanie, z drugiej jest łatwe do czyszczenia. Chciałbyś wymyć pojemnik na masło, FlexSystem lub tackę na kostki lodu? Wstaw je po prostu do zmywarki do naczyń. Zyskaj czas na inne prace.
NightMode
Twoja lodówka Liebherr życzy Ci dobre nocy – i zapewnia niezmącony spokój: ponieważ w trybie NightMode wyłącza wszystkie dźwięki i odgłosy. Także IceMaker pracuje cichutko. Ponadto przyciemnia oświetlenie wewnętrzne, aby w przypadku otwarcia nocą lodówki powitało Cię łagodne światło.
EasyOpen
Znasz to? Po schowaniu zakupów do zamrażarki zauważasz, że został na zewnątrz jakiś produkt – aby ponownie otworzyć drzwi, musisz je mocno pociągnąć. W urządzeniu Liebherr nie ma już takiej konieczności: funkcja EasyOpen pozwala wielokrotnie, łatwo i wygodnie otwierać drzwi za każdym razem.

Dane techniczne:
Zamrażarka szufladowa wolnostojąca z systemem NoFrost- SFNbde 5227 Plus NoFrost

Grupa produktów    Zamrażarka szufladowa wolnostojąca z systemem NoFrost
GTIN    4016803086352
Series    Plus
Klasa efektywności energetycznej    E
Zużycie energii w ciągu 24 h    0,679 kWh / 24h
Zużycie energii w ciągu roku    248 kWh/a
Klasa klimatyczna    SN-T
Poziom hałasu    38 dB
Klasa poziomu emitowanego hałasu    C
Moc znamionowa    1,3 A 264,6 W
Napięcie    220-240 V ~
Częstotliwość    50-60 Hz
Sterowanie    Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy
Liczba stref temperaturowych    1
Liczba regulowanych obiegów chłodniczych    1
VarioTemp    —
Wskaźnik temperatury    komora zamrażania
SuperFrost    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Alarm drzwi – zamrażanie    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
BottleTimer    ustawianie przez aplikację
IceCubeTimer    —
NightMode    —
Blokada wyświetlacza    ustawianie w urządzeniu
SmartDevice    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Urządzenie SmartDevice-Box    możliwość doposażenia
Zakres temperatury w komorze zamrażania    -15 °C do -28 °C
Technologia chłodzenia    NoFrost
Rozmrażanie    automatyczna
Zdolność zamrażania 24h według GS *    18,00 kg / 24h
Schowki w komorze zamrażania    7
z tego na szynach teleskopowych    0
FrostSafe    zamknięte ze wszystkich stron półki wysuwane z przezroczystymi frontami
system wysuwu szuflad w komorze zamrażania    wbudowane szyny
Szuflada z komfortową funkcją uchylną    ✔
Oświetlenie wewnętrzne komora zamrażania    —
Szuflady VarioSpace    ✔
SpaceBox    ✔
IceMaker    -
podświetlenie IceMaker-Safe    —
Zapas kostek lodu    14 kg
EasyTwist-Ice    —
IceTower    —
Tacka na kostki lodu    Tacka na kostki lodu
Liczba tacek na kostki lodu    1
Liczba filtrów wody    1
Liczba akumulatorów zimna    0
Taca do zamrażania    1
Oznaczenie gwiazdkowe    4
Czas przechowywania po usterce według GS *    16 h
InteriorFit    ✔
Materiał drzwi/pokrywy    BlackSteel
Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania    —
Kolor    Czarna
Uchwyt        Wpuszczany uchwyt (dwustronny, pionowy, przechodzący)
EasyOpen    ✔
Wspomaganie zamykania    ✔
Kierunek otwierania drzwi    zamiennie po lewej
Zmiana kierunku otwierania drzwi    możliwa samodzielnie
Kąt otwarcia drzwi    115°
Uszczelka drzwi         wymienna
Nóżki z regulacją wysokości    2
Uchwyty transportowe       Przód i tył
Kółka do transportu z tyłu    ✔
Wentylacja    wentylacja przednia
Typ gniazda    Euro
Kabel przyłączeniowy (długość)      2.100 mm
Wymiary zewnętrzne (w/s/g)    185,5 / 59,7 / 67,5 cm
Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem)    1.927,0 / 615,0 / 751,0 mm
Ciężar (bez opakowania)    64,6 kg
Ciężar (z opakowaniem)       69,2 kg
Pojemność całkowita    277 l
Pojemność komory zamrażarki       278 l
Z tego komora czterogwiazdkowa    277,9 l

Dane techniczne:
Lodówka wolnostojąca z systemem EasyFresh-  SRbde 5220 Plus
Grupa produktów    Lodówka wolnostojąca z systemem EasyFresh
GTIN    4016803071952
Series    Plus
Klasa efektywności energetycznej    E
Zużycie energii w ciągu 24 h     0,337 kWh / 24h
Zużycie energii w ciągu roku    123 kWh/a
Klasa klimatyczna    SN-T
Poziom hałasu         36 dB
Klasa poziomu emitowanego hałasu       C
Moc znamionowa    1,2 A
Napięcie    220-240 V ~
Częstotliwość          50 Hz
Sterowanie              Wyświetlacz LCD monochromatyczny, dotykowy
Liczba stref temperaturowych     1
Liczba regulowanych obiegów chłodniczych       1
Wskaźnik temperatury    komora chłodnicza
SuperCool         ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Alarm drzwi – chłodzenie    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
NightMode            ustawianie przez aplikację
Blokada wyświetlacza       ustawianie w urządzeniu
SmartDevice        ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Urządzenie SmartDevice-Box    możliwość doposażenia
Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej    od +2 °C do +9 °C
Strefy w komorze chłodniczej    EasyFresh z szufladą uniwersalną
                                                                              z SoftTelescopic        —
Rozmrażanie     automatyczna
Filtr FreshAir     w zaworze
System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej    wbudowane szyny
Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza    podświetlenie górne LED
Liczba półek w chłodziarce    7
z czego z możliwością dzielenia    1
z tego z regulacją wysokości    6
Szuflada VarioSafe    ✔
InfinitySpring    —
Przechowywanie butelek     półka na butelki
Półka na butelki    2
Liczba uchwytów na puszki    2
VarioBox    —
Pojemniki VarioBox    0
Pojemnik na masło    —
Podstawki na jajka    10 jajek
Półki na drzwiach    Półka na butelki i konserwy
Regulowane na wysokość półki na drzwiach     regulacja stopniowa
InteriorFit    ✔
Suchy panel tylny    —
Materiał suchej tylnej ścianki    —
Dekor drzwi wewnętrznych    —
Materiał regałów na butelki na drzwiach    tworzywo sztuczne
Materiał półek, komora chłodnicza    szkło
Materiał drzwi/pokrywy    BlackSteel
Kolor    Czarna
Kolor drzwi    BlackSteel
Uchwyt    Wpuszczany uchwyt (dwustronny, pionowy, przechodzący)
EasyOpen    —
Wspomaganie zamykania    ✔
Kierunek otwierania drzwi    zamiennie po prawej
Zmiana kierunku otwierania drzwi    możliwa samodzielnie
Kąt otwarcia drzwi    115°
Uszczelka drzwi    wymienna
Nóżki z regulacją wysokości    2
Uchwyty transportowe    Przód i tył
Kółka do transportu z tyłu    —
Wentylacja    wentylacja przednia
Typ gniazda    Euro
Kabel przyłączeniowy (długość)    2.000 mm
Wymiary zewnętrzne (w/s/g)    185,5 / 59,7 / 67,5 cm
Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem)    1.927,0 / 615,0 / 767,0 mm
Ciężar (bez opakowania)    73,50 kg
Ciężar (z opakowaniem)    78,80 kg
Pojemność całkowita    399 l
Pojemność komór chłodniczych    399 l
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 499,00 PLN 405,69 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 130,00 PLN 105,69 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 70,00 PLN 56,91 PLN netto