Chłodziarko-zamrażarki

Liebherr - SIFNei 5188 Peak NoFrost - Zamrażarka szufladowa do zabudowy zintegrowanej z systemem NoFrost

Liebherr - SIFNei 5188 Peak NoFrost - Zamrażarka szufladowa do zabudowy zintegrowanej z systemem NoFrost
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 11 499,00 PLN 9 348,78 PLN netto
Producent: Liebherr
EAN: 4016803044758
Status: zapytaj sprzedawcę o dostępność produktu
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis


Liebherr - SIFNei 5188 Peak NoFrost  - Zamrażarka szufladowa do zabudowy zintegrowanej z systemem NoFrost –  3 lata dodatkowej gwarancji !!!
 

NoFrost
Otwierając zamrażalnik, chcemy widzieć zamrożone produkty, z pewnością nie lód i szron. NoFrost chroni zamrażalnik przed niepożądanym oblodzeniem, które zużywa wiele energii i jest w związku z tym drogie. NoFrost oznacza: nigdy więcej żmudnego i czasochłonnego rozmrażania zamrażalnika, więcej czasu na inne rzeczy i oszczędzanie pieniędzy.

Zintegrowany moduł SmartDeviceBox
Lodówka Liebherr stoi wprawdzie w kuchni, ale jeśli zechcesz może przenieść się w każdej chwili do internetu: zintegrowany moduł SmartDeviceBox otwiera bramy do wszystkich zalet technologii Smart Home. Wystarczy wetknąć, włączyć i połączyć lodówkę Liebherr z internetem za pośrednictwem WLAN.

Wyświetlacz dotykowy z funkcją przeciągania
Twoje urządzenie Liebherr zrobi wszystko, co wskażesz palcem: dzięki wyświetlaczowi dotykowemu z funkcją przeciągania można łatwo i intuicyjnie obsługiwać lodówkę. Wystarczy dotknięciem wybrać po prostu funkcję, np. „SuperCool” na kolorowym ekranie i przeciągnąć. Dokładnie w ten sam sposób można również regulować temperaturę. A gdy wyświetlacz nie jest aktywnie używany? Wtedy wskazuje temperaturę rzeczywistą.

IceMaker ze stałym przyłączem wody
Czy są jeszcze kostki lodu? IceMaker sprawia, że to zbędne pytanie. W przypadku systemu IceMaker ze stałym przyłączem wody woda jest doprowadzana bezpośrednio z rurociągu. Dzięki funkcji MaxIce można wyprodukować dziennie nawet 1,5 kg kostek lodu. Elastyczna przegródka umożliwia dowolny podział przestrzeni szuflady na kostki lodu – w prosty sposób zależnie od zapotrzebowania na ilość przechowywanego lodu!

SoftSystem
Od śniadania aż po przekąskę o północy – jest wiele powodów, aby otworzyć i ponownie zamknąć lodówkę. A w przypadku firmy Liebherr jest to prawdziwa przyjemność: dzięki funkcji SoftSystem drzwi lodówki zamykają się z łagodną amortyzacją, niezawodnie, a przy tym lekko i cicho. Przechowywane na drzwiach wewnętrznych butelki są przy tym bezpiecznie ustawione – nic nie brzęczy, ani się nie chwieje.

IceTower
IceTower z zapasem kostek lodu 5,7 kg sprawia, że na Twojej imprezie nigdy nie zabraknie zimnych drinków. Łopatka do kostek lodu i wysuwana półka na szynach teleskopowych zapewniają wygodny dostęp do kostek lodu. Dodatkowa miska pozwala na przechowywanie mniejszej ilości lodu i umieszczenie poniżej mrożonek. Szuflada z boku zapewnia przestrzeń do przechowywania produktów głęboko mrożonych.

Oświetlenie LED iceMaker 
Codziennie można pozwolić sobie na małą porcję szczęścia: wystarczy po prostu rzucić okiem na świeże kostki lodu. Oświetlenie IceMaker sprawia, że prezentują się cool na pierwszym planie. Oświetlenie LED włącza się automatycznie wraz z otwarciem drzwi. Widok podświetlonej kostki lodu sprawia przyjemność – a przy okazji wzbudza chęć na zimnego drinka.

Botlle Timer 
Znasz to? Wkładasz butelkę wina do zamrażarki, aby ją szybko schłodzić – i zapominasz o niej. Ale dzięki funkcji BottleTimer nigdy już się to nie powtórzy: po aktywacji trybu SuperFrost zapewnia ona ekstra szybkie chłodzenie. A gdy tylko butelka osiągnie optymalną temperaturę, przypomina za pośrednictwem aplikacji o tym, aby ją wyjąć z zamrażarki.

Łopatka do kostek lodu 
Porcjowanie czy transportowanie – łopatka do kostek lodu Liebherr ułatwia obie czynności. Ukośny kształt końcówki i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że kostki lodu szybko i niezawodnie trafiają z pojemnika IceTower do drinków. Odporna łopatka ze stabilnego tworzywa sztucznego przyciąga wzrok swoją satynowaną powierzchnią w kolorze przezroczystej zieleni lodowcowej.

Alarm drzwi 
Alarm drzwi lodówki Liebherr chroni przed niepotrzebnym zużywaniem energii i zepsuciem jedzenia: gdy drzwi lodówki pozostaną otwarte zbyt długo, alarmuje użytkownika pulsującym światłem i dźwiękiem ostrzegawczym. O tym, co znaczy „zbyt długo”, możesz zdecydować samodzielnie: w zależności od ustawienia alarm drzwi uruchamia się po upływie 1, 2 lub 3 minut.

Super Silent
Cśśś – posłuchaj dobrze: lodówka Liebherr jest tak cicha, że trzeba naprawdę wytężyć słuch, aby ją usłyszeć. Co się za tym kryje? Wszystkie komponenty chłodzące, takie jak sprężarki, zawory, wentylatory oraz parownik są zoptymalizowane i perfekcyjnie dostosowane do siebie. Dzięki temu w kuchni słychać tylko to, co chcemy usłyszeć.

Sabbath Mode
W szabas ustają wszystkie aktywności – co dotyczy również urządzeń elektrycznych. Uwzględnia to również lodówka Liebherr. W trybie SabbathMode całe oświetlenie lodówki jest wyłączone, podobnie jak wszystkie dźwięki, odgłosy oraz wyświetlacz. Tryb SabbathMode wyłącza się po upływie 80 godzin.

Oświetlenie LED zamrażarki 
Oświetlenie LED zamrażarki zapewnia przyjemne światło w szufladach zamrażarki. Dzięki temu można jeszcze łatwiej znaleźć właściwe produkty. Energooszczędny moduł LED jest elegancki i umieszczony w sposób zajmujący niewiele miejsca nad szufladami.

Alarm temperatury
W zamrażalniku Liebherr produkty spożywcze są bezpieczne nawet w razie usterki: alarm temperatury ostrzega niezawodnie, gdy tylko temperatura osiągnie poziom krytyczny. Alarm ten można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. Wyświetlacz wskazuje, o ile wzrosła temperatura. Oczywiście alarm można wyłączyć ręcznie.

Akumulator Zimna jako osprzęt 
Akumulatory zimna jako osprzęt umożliwiają podwójne zastosowanie – zarówno we wnętrzu, jak również we wkładanym pojemniku zewnętrznym. We wnętrzu chłodziarki zapewniają mrożonkom przez długi czas niezbędne chłodzenie w razie awarii zasilania. A podczas wycieczek mogą służyć jako wkłady chłodzące potrawy i napoje. Dodatkowo: w przypadku modeli SmartFrost można je przechowywać w sposób zajmujący niewiele miejsca w górnej ściance zamrażalnika.

Ustawienie języka 
Od teraz możesz jeszcze lepiej porozumiewać się ze swoją lodówką Liebherr: mówi ona w Twoim języku. Umożliwiają to zmienne ustawienia języka. Podczas uruchamiania urządzenia wystarczy po prostu wybrać jeden z dwunastu języków – i już można obsługiwać lodówkę Liebherr w żądanym języku.

Taca do zamrażania 
Zamrożone jagody mają być po rozmrożeniu świeże i soczyste, a nie zmienić się w kompot? W przypadku takich delikatnych artykułów spożywczych idealna jest taca do zamrażania: rozłożone na dużej powierzchni na tacy z tworzywa sztucznego owoce i zioła ulegają szybkiemu zamrożeniu bez zgniatania. Tacę do zamrażania można łatwo zawiesić w szufladzie zamrażalnika i ponownie wyjąć.

Energy Saver
Chcesz równocześnie oszczędzać energię i pieniądze? Twoja lodówka Liebherr pomoże Ci w tym – za pomocą trybu oszczędzania energii. Gdy zostanie włączona funkcja EnergySaver, temperatura standardowa podnosi się o dwa stopnie. W związku z tym lodówka Liebherr zużywa jeszcze mniej prądu – a Twoje produkty pozostają optymalnie świeże.

Akumulator Zimna 
Akumulatory zimna umożliwiają podwójne zastosowanie – zarówno we wnętrzu, jak również we wkładanym pojemniku zewnętrznym. We wnętrzu zamrażarki zapewniają mrożonkom przez długi czas niezbędne chłodzenie w razie awarii zasilania. A podczas wycieczek mogą służyć jako wkłady chłodzące potrawy i napoje.

Party Mode 
Teraz goście mogą już przyjść – również Twoja lodówka Liebherr jest w imprezowym nastroju: gdy tylko zostanie włączony tryb PartyMode, zapewnia ona niezawodnie schłodzone napoje oraz dodatkową porcję kostek lodu. W trybie PartyMode są włączone funkcje takie jak SuperCool oraz maksymalna produkcja lodu. Po upływie 24 godzin Liebherr powraca automatycznie do swego normalnego trybu.

Vario Space
Chcesz bezpiecznie przechować wielopiętrowy tort lodowy na letnią imprezę? Zamrażarka Liebherr poradzi sobie z tym bez trudu: Dobrze wie, że czasami potrzeba po prostu więcej miejsca. VarioSpace umożliwia łatwe wyjmowanie pojedynczych szuflad zamrażarki i umieszczonych niżej szklanych półek – i od razu masz więcej miejsca!

Super Frost 
Chcesz zamrozić świeże produkty w sposób chroniący ich witaminy? Włącz po prostu SuperFrost, a zamrażalnik natychmiast zwiększy swą wydajność chłodzenia. Dzięki temu temperatura pozostanie stała również po włożeniu niezamrożonych artykułów spożywczych. SuperFrost oznacza zarazem oszczędność energii: jeśli funkcja nie zostanie wyłączona ręcznie, wyłączy się automatycznie po upływie 65 godzin.

Wymienna uszczelka drzwi 
Uważasz, że uszczelka drzwi Twojej lodówki Liebherr powinna zostać wymieniona po kilku latach użytkowania? Można to całkiem łatwo wykonać samemu: wymienną uszczelkę drzwi można wyjąć kilkoma ruchami i tak samo łatwo złożyć nową. Dzięki temu również ta część lodówki będzie zawsze nienaganna i higienicznie czysta.

Blokada wyświetlacza 
Świecący wyświetlacz jest jak magnes dla dziecięcych dłoni – Liebherr również o tym wie. Dlatego też dostępna jest funkcja blokady wyświetlacza: zapobiega ona niezawodnie niezamierzonej zmianie ustawień lodówki. Oczywiście blokadę wyświetlacza można również w prosty sposób wyłączyć.

Koncepcja Side By Side 
Obok siebie lub jedno nad drugim: Urządzenia Liebherr możesz stawiać w dowolnej konfiguracji. Stwórz swoje osobiste centrum świeżości, składające się z lodówki, zamrażarki, chłodziarki do win lub pełnoprzestrzennej lodówki BioFresh. Typowa jakość Liebherr: Specjalna technologia zastosowana w suficie i ścianach bocznych zapobiega skraplaniu się wody pomiędzy urządzeniami – dzięki temu meble są w pełni zabezpieczone.

Awaria zasilania
Twoja lodówka Liebherr to prawdziwy anioł stróż artykułów spożywczych: w razie awarii zasilania niezawodnie wszczyna alarm. Można go nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. Wyświetlacz wskazuje najwyższą temperaturę, jaka wystąpiła w komorze zamrażania. Nigdy jednak alarm ten nie jest bezpodstawny: jeśli w ciągu krótkiej przerwy w zasilaniu temperatura nie podniesie się w sposób krytyczny, alarm pozostanie wyłączony.

Grupa produktów    Zamrażarka szufladowa do zabudowy z systemem NoFrost
GTIN    4016803044758
Series    Peak
Klasa efektywności energetycznej    E
Zużycie energii w ciągu 24 h    0,649 kWh / 24h
Zużycie energii w ciągu roku    237 kWh/a
Klasa klimatyczna    SN-T
Poziom hałasu        35 dB
Klasa poziomu emitowanego hałasu    B
Napięcie    220-240 V ~
Częstotliwość    50-60 Hz
Moc znamionowa    1,3 A 186 W
Sterowanie    2,4“ wyświetlacz TFT kolorowy, Touch & Swipe
Liczba stref temperaturowych    1
Liczba regulowanych obiegów chłodniczych    1
Wskaźnik temperatury    komora zamrażania
SuperCool v1 FTR-35    —
SuperFrost v1 FTR-  42    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Alarm drzwi – zamrażanie    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
BottleTimer    ustawianie przez aplikację
IceCubeTimer    —
NightMode    —
Blokada wyświetlacza        ustawianie w urządzeniu
SmartDevice    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Urządzenie SmartDevice-Box       zintegrowane
Tłumione zamykanie drzwi        SoftSystem
Zakres temperatury w komorze zamrażania    -15 °C do -28 °C
Technologia chłodzenia         NoFrost
Rozmrażanie    automatyczna
Czas przechowywania po usterce według GS *    9 h
Zdolność zamrażania 24h według GS *    10 kg / 24h
Schowki w komorze zamrażania        8
FrostSafe    zamknięte ze wszystkich stron półki wysuwane z przezroczystymi frontami
system wysuwu szuflad w komorze zamrażania       częściowo wysuwane wyciągi na szynach teleskopowych
Oświetlenie wewnętrzne komora zamrażania        podświetlenie LED
Szuflady VarioSpace    ✔
IceMaker    Tak
Rodzaj węża    Wąż z Waterstop
podświetlenie    IceMaker-Safe      ✔
Produkcja kostek lodu       0,8 kg / 24h
Zapas kostek lodu    5,7 kg
IceTower    ✔
Tacka na kostki lodu    —
Liczba tacek na kostki lodu    0
Liczba filtrów wody    0
Liczba akumulatorów zimna    2
Taca do zamrażania    1
Oznaczenie gwiazdkowe    4
Suchy panel tylny    —
Materiał suchej tylnej ścianki    —
Dekor drzwi wewnętrznych    —
Materiał regulowanych półek w komorze zamrażania    szkło
Rodzaj zabudowy    Możliwość integracji
Montaż drzwi       Drzwi stałe
Dopuszczalna masa frontu kuchennego         26
Kierunek otwierania drzwi    zamiennie po lewej
Zmiana kierunku otwierania drzwi    możliwa samodzielnie
Kąt otwarcia drzwi    115°
Uszczelka drzwi        wymienna
Nóżki z regulacją wysokości    2
Listwy poziomujące    ✔
Liczba listew poziomujących    2
Wentylacja    wentylacja meblowa
Typ gniazda    Euro
Kabel przyłączeniowy (długość)        2.200 mm
Wymiary    177 / 55,9 / 54,6 cm
Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość         177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem)    1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm
Ciężar (bez opakowania)    73,2 kg
Ciężar (z opakowaniem)                  77,8 kg
Pojemność całkowita    213 l
Pojemność komory zamrażarki    213 l
Z tego komora czterogwiazdkowa    213,3 l


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 149,00 PLN 121,14 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 70,00 PLN 56,91 PLN netto