Chłodziarko-zamrażarki

Liebherr IRBci 5170 Peak BioFresh - Chłodziarka do zabudowy zintegrowanej z systemem BioFresh

Liebherr IRBci 5170 Peak BioFresh - Chłodziarka do zabudowy zintegrowanej z systemem BioFresh
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 13 999,00 PLN 11 381,30 PLN netto
Producent: Liebherr
EAN: 4016803088851
Status: zapytaj sprzedawcę o dostępność produktu
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Liebherr IRBci 5170 Peak BioFresh - Chłodziarka do zabudowy zintegrowanej z systemem BioFresh -  3 lata dodatkowej gwarancji !!!  Plus zwrot nawet do 1000 zł w programie CashBack !


BioFresh z HydroBreeze
Chcesz w sposób profesjonalny chłodzić owoce i warzywa? HydroBreeze to coś dla Ciebie: zimna mgiełka, połączona z temperaturą w pojemniku Safe nieco powyżej 0°C daje artykułom spożywczym dodatkowy impuls, zapewniający dłuższą trwałość. A przy tym daje optyczny efekt wow! Funkcja HydroBreeze włącza się co 90 minut na 4 sekundy oraz na 8 sekund w przypadku otwarcia drzwi.
Fruit & Vegetable-Safe
Krucha sałata lub truskawki: najbardziej delikatne artykuły spożywcze zasługują na specjalne miejsce, aby mogły pozostać dłużej świeże: komory BioFresh-Safe. W pojemniku „Fruit & Vegetable-Safe” temperatura jest bliska 0°C. W połączeniu z panującą tam stale wilgotnością powietrza, dzięki szczelnemu zamknięciu, niezapakowane owoce i warzywa czują się tam szczególnie dobrze. Nie ma potrzeby ustawiania czegokolwiek.
Meat & Dairy-Safe
Chcesz zachować jak najdłużej świeżość delikatnego filetu jagnięcego lub świeżego mleka? Do tego służą komory BioFresh-Safe: W pojemniku „Meat & Dairy-Safe” panuje temperatura bliska 0°C – idealne warunki przechowywania także dla najdelikatniejszych artykułów spożywczych. I najlepsze: wszystko jest ustawione fabrycznie, aby można było od razu rozpocząć korzystanie – w celu zachowania dłuższej świeżości.
Zintegrowany moduł SmartDeviceBox
Lodówka Liebherr stoi wprawdzie w kuchni, ale jeśli zechcesz może przenieść się w każdej chwili do internetu: zintegrowany moduł SmartDeviceBox otwiera bramy do wszystkich zalet technologii Smart Home. Wystarczy wetknąć, włączyć i połączyć lodówkę Liebherr z internetem za pośrednictwem WLAN.
Oświetlenie wnętrza
Światło tworzy szczególne akcenty wzornicze – także w lodówce: dzięki naszemu oświetleniu wnętrza. Oświetlenie na obwodzie tworzy wyjątkowe akcenty świetlne we wnętrzu. A razem z tylną ścianką w stylu SmartSteel oraz czarnym wentylatorem o wysokim połysku zapewnia nastrojową atmosferę.
LightTower
Optymalnie oświetlone wnętrze zawsze sprawia radość: elementy LightTower prezentują artykuły spożywcze zawsze w najlepszym świetle i są one tak ustawione, że nawet zapełniona lodówka jest zawsze oświetlana na dużej powierzchni. Ponieważ elementy LightTower są zintegrowane równo z powierzchnią w ściankach bocznych, pozostaje więcej miejsca na produkty.
Wyświetlacz dotykowy z funkcją przeciągania 
Twoje urządzenie Liebherr zrobi wszystko, co wskażesz palcem: dzięki wyświetlaczowi dotykowemu z funkcją przeciągania można łatwo i intuicyjnie obsługiwać lodówkę. Wystarczy dotknięciem wybrać po prostu funkcję, np. „SuperCool” na kolorowym ekranie i przeciągnąć. Dokładnie w ten sam sposób można również regulować temperaturę. A gdy wyświetlacz nie jest aktywnie używany? Wtedy wskazuje temperaturę rzeczywistą.
Party mode 
Teraz mogą już przyjść goście – Twoja lodówka Liebherr także czeka na imprezę. W trybie PartyMode włączone są funkcje takie jak SuperCool i SuperFrost. Po upływie 24 godzin lodówka Liebherr powraca automatycznie do swego normalnego trybu.
Alarm awarii zasilania
Twoja lodówka Liebherr to prawdziwy anioł stróż artykułów spożywczych: w razie awarii zasilania niezawodnie wszczyna alarm. Można go nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. Wyświetlacz wskazuje najwyższą temperaturę, jaka wystąpiła w komorze zamrażania. Nigdy jednak alarm ten nie jest bezpodstawny: jeśli w ciągu krótkiej przerwy w zasilaniu temperatura nie podniesie się w sposób krytyczny, alarm pozostanie wyłączony.
Tylna ścianka smartsteel
Tylna ścianka ze szlachetną powierzchnią SmartSteel nadaje lodówce Liebherr szlachetny wygląd. Również produkty spożywcze polubią się z powierzchniami SmartSteel: stal szlachetna nadaje się do artykułów spożywczych i jest higieniczna. Ponadto SmartSteel redukuje powstawanie odcisków palców, co sprawia, że widok jest jeszcze piękniejszy.
HolidayMode
Wyjeżdżasz? W takim razie wyślij na wakacje również swoją lodówkę Liebherr: W trybie HolidayMode wentylator oraz funkcja SuperCool są wyłączone, a lodówka ustawia swoją temperaturę na +15°C. W ten sposób można zmniejszyć zużycie prądu przy jednoczesnym zapobieganiu powstawania nieprzyjemnych zapachów. Zamrażalnik pozostaje naturalnie włączony.
SoftSystem
Od śniadania aż po przekąskę o północy – jest wiele powodów, aby otworzyć i ponownie zamknąć lodówkę. A w przypadku firmy Liebherr jest to prawdziwa przyjemność: dzięki funkcji SoftSystem drzwi lodówki zamykają się z łagodną amortyzacją, niezawodnie, a przy tym lekko i cicho. Przechowywane na drzwiach wewnętrznych butelki są przy tym bezpiecznie ustawione – nic nie brzęczy, ani się nie chwieje.
SuperColl 
Twoja lodówka powinna utrzymywać optymalną temperaturę nawet jeśli akurat wkładasz rozgrzane słońcem zakupy prosto z targu? To jest zadanie dla funkcji SuperCool: gdy jest włączona, lodówka Liebherr zwiększa swą wydajność, aby świeże produkty były tak samo chłodne, jak pozostała zawartość. Potem funkcja SuperCool wyłącza się automatycznie – najpóźniej po upływie 12 godzin.
Miejsce na blachę do pieczenia
Chcesz utrzymać świeżość samodzielnie wykonanych wypieków? Albo przechować przygotowaną pizzę, która ma dopiero później trafić do piekarnika? Wystarczy po prostu wsunąć blachę do pieczenia do lodówki Liebherr – oferuje ona dosyć miejsca, aby zmieścić blachę. Bardzo praktyczna cecha: blachę do pieczenia można wsunąć i wysunąć przy otwarciu drzwi na 90°.
Alarm drzwi
Alarm drzwi lodówki Liebherr chroni przed niepotrzebnym zużywaniem energii i zepsuciem jedzenia: gdy drzwi lodówki pozostaną otwarte zbyt długo, alarmuje użytkownika pulsującym światłem i dźwiękiem ostrzegawczym. O tym, co znaczy „zbyt długo”, możesz zdecydować samodzielnie: w zależności od ustawienia alarm drzwi uruchamia się po upływie 1, 2 lub 3 minut.
SoftTelescopic
Ucieszysz się, otwierając swoje komory BioFresh-Safe: nie tylko ze względu na świeże produkty, lecz również dlatego, że otwieranie jest tak łatwe, a zamykanie samoczynne i amortyzowane. Zapewniają to wyciągi na szynach teleskopowych, na których pojemniki Safe mogą się łagodnie wysuwać. A ponieważ wysuwają się w całości, ich zawartość jest zawsze dobrze widoczna.
Pojemnik na masło 
Również pojemnikowi na masło można stawiać wysokie wymagania: pojemnik powinien być ponadczasowo piękny i optymalnie wpasowywać się w drzwi wewnętrzne lodówki. Przez przezroczystą pokrywkę zawsze widać, ile masła jest jeszcze w środku. Ponadto nadająca się do mycia w zmywarce pokrywka oraz część spodnia są do siebie tak dopasowane, że pojemnik można przenosić jedną ręką, trzymając za pokrywkę.
Super Silent
Cśśś – posłuchaj dobrze: lodówka Liebherr jest tak cicha, że trzeba naprawdę wytężyć słuch, aby ją usłyszeć. Co się za tym kryje? Wszystkie komponenty chłodzące, takie jak sprężarki, zawory, wentylatory oraz parownik są zoptymalizowane i perfekcyjnie dostosowane do siebie. Dzięki temu w kuchni słychać tylko to, co chcemy usłyszeć.
Filtr z węglem aktywnym FreshAir
Zapach niektórych produktów spożywczych może być niekiedy odbierany jako niezbyt przyjemny. Dla lodówki Liebherr to jednak nie problem: dzięki filtrowi z węglem aktywowanym FreshAir we wnętrzu zawsze panuje świeże powietrze. Filtr znajduje się bezpośrednio na drodze strumienia powietrza w obudowie wentylatora i w ten sposób neutralizuje w znacznym stopniu zapachy. Wskaźnik przypomina o wymianie filtra.
Oświetlenie LED Biofresh
Oto jasna radość ze świeżych owoców i warzyw: Oświetlenie LED BioFresh przedstawia zawartość pojemnika BioFresh-Safe w najlepszym świetle. Oświetlenie jest umieszczone centralnie nad komorą BioFresh-Safe, a uzupełniają je słupki świetlne LED po obu stronach. Wystają one do wnętrza najwyższej komory BioFresh-Safe i oświetlają ją bardzo jasno.
Flex System
Małe i delikatne owoce łatwo jest w lodówce stracić z pola widzenia lub też są one często zgniatane. Dlatego też lodówka Liebherr posiada FlexSystem: dwa umieszczane elastycznie pojemniki zapewniają w komorze BioFresh-Safe porządek oraz przejrzystość. Chronią one przy tym nawet najdrobniejsze maliny przed zgnieceniem lub też przed wymieszaniem z innymi artykułami spożywczymi.
CleasningMode
Dotychczas podczas czyszczenia lodówki konieczne było podejmowanie decyzji: wyłączyć, aby oszczędzać energię? Czy pozostawić włączoną dla lepszej widoczności? CleaningMode uwolni Cię od tego dylematu: chłodzenie wyłącza się, podczas gdy oświetlenie pozostaje włączone. Dzięki temu można wygodnie wyczyścić lodówkę Liebherr.
EnergySaver
Chcesz równocześnie oszczędzać energię i pieniądze? Twoja lodówka Liebherr pomoże Ci w tym – za pomocą trybu oszczędzania energii. Gdy zostanie włączona funkcja EnergySaver, temperatura standardowa podnosi się o dwa stopnie. W związku z tym lodówka Liebherr zużywa jeszcze mniej prądu – a Twoje produkty pozostają optymalnie świeże.
Wymienna uszczelka drzwi 
Uważasz, że uszczelka drzwi Twojej lodówki Liebherr powinna zostać wymieniona po kilku latach użytkowania? Można to całkiem łatwo wykonać samemu: wymienną uszczelkę drzwi można wyjąć kilkoma ruchami i tak samo łatwo złożyć nową. Dzięki temu również ta część lodówki będzie zawsze nienaganna i higienicznie czysta.

Dane techniczne:
Grupa produktów    Chłodziarka do zabudowy zintegrowanej z systemem BioFresh
GTIN    4016803088851
Series    Peak
Klasa efektywności energetycznej    C
Zużycie energii w ciągu 24 h    0,274 kWh / 24h
Zużycie energii w ciągu roku    100 kWh/a
Klasa klimatyczna    SN-T
Poziom hałasu    32 dB
Klasa poziomu emitowanego hałasu    B
Napięcie    220-240 V ~
Częstotliwość    50-60 Hz
Moc znamionowa    1,2 A
Liczba stref temperaturowych    2
Liczba regulowanych obiegów chłodniczych    1
Wskaźnik temperatury    komora chłodnicza
SuperCool v1 FTR-35    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Alarm drzwi – chłodzenie    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Alarm drzwi – zamrażanie    —
NightMode    ustawianie przez aplikację
Blokada wyświetlacza    ustawianie w urządzeniu
SmartDevice    ustawianie w urządzeniu i przez aplikację
Urządzenie SmartDevice-Box    zintegrowane
Regulowany zakres temperatur w komorze chłodniczej    od +3 °C do +9 °C
Strefy w komorze chłodniczej    BioFresh z HydroBreeze / Fruit & Vegetable-Safe / Meat & Dairy-Safe
Technologia przechowywania świeżej żywności    BioFreshProfessional
Liczba schowków BioFresh    3
z czego wysuwane na rolkach    0
Wysuwane na teleskopowych szynach    ✔
z SoftTelescopic    ✔
Oświetlenie wewnętrzne BioFresh-Safe  s    podświetlenie LED
Wykorzystanie albo jako Fruit-&Vegetable-Safe albo Meat-&Diary-Safe       2
Rozmrażanie    automatyczna
Chłodzenie powietrzem obiegowym    ✔
Filtr FreshAir    w zaworze
System wysuwu szuflad w komorze chłodniczej          całkowicie wysuwane wyciągi na szynach                                teleskopowych z samoczynnym zamykaniem i tłumieniem zamykania
SoftSystem    SoftSystem
Oświetlenie wewnętrzne komora chłodnicza    panel świetlny obustronny
Liczba półek w chłodziarce    8
z czego z możliwością dzielenia    1
z tego z regulacją wysokości    6
Szuflada VarioSafe    ✔
InfinitySpring    —
Szuflady OpenStage    —
Przechowywanie butelek    integracja
Półka na butelki    2
Liczba uchwytów na puszki    2
VarioBox    wyciągane
Pojemniki VarioBox    2
Pojemnik na masło    ✔
Podstawki na jajka    zmienne
Liczba elementów FlexSystem    1
Półki na drzwiach    Półka na butelki i konserwy
Regulowane na wysokość półki na drzwiach    regulacja stopniowa
Suchy panel tylny    ✔
Materiał suchej tylnej ścianki    Stal szlachetna ze Smartsteel
Dekor drzwi wewnętrznych    SmartSteel
Styl półek na drzwi    Premium GlassLine
Materiał regałów na butelki na drzwiach    szkło z listwą ze stali szlachetnej
Materiał półek, komora chłodnicza    szkło
Rodzaj zabudowy    Możliwość integracji
Montaż drzwi      Drzwi stałe
Dopuszczalna masa frontu kuchennego        26
Kierunek otwierania drzwi    zamiennie po prawej
Zmiana kierunku otwierania drzwi    możliwa samodzielnie
Kąt otwarcia drzwi    115°
Uszczelka drzwi    wymienna
Nóżki z regulacją wysokości    2
Listwy poziomujące    ✔
Liczba listew poziomujących    2
Wentylacja    wentylacja meblowa
Sterowanie    2,4“ wyświetlacz TFT kolorowy, Touch & Swipe
Typ gniazda    Euro
Kabel przyłączeniowy (długość)        2.200 mm
Wymiary wnęki wysokość/szerokość/głębokość          177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
Wysokość / szerokość / głębokość (z opakowaniem)    1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm
Wymiary    177 / 55,9 / 54,6 cm
Ciężar (bez opakowania)    70,3 kg
Ciężar (z opakowaniem)       74,2 kg
Pojemność całkowita    296 l
Pojemność komór chłodniczych       296 l
z tego BioFresh        98,4 l


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 70,00 PLN 56,91 PLN netto
Darmowa wysyłka
Szybki podgląd
Cena: 149,00 PLN 121,14 PLN netto