Kuchenki mikrofalowe

KitchenAid KMQCX 45600 Kuchenka mikrofalowa typu combi 45 cm

KitchenAid KMQCX 45600 Kuchenka mikrofalowa typu combi 45 cm
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 6 690,00 PLN 5 439,02 PLN netto
Producent: KitchenAid
EAN: 8003437395086
Status: Na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

KitchenAid KMQCX 45600  Kuchenka mikrofalowa typu combi 45 cm

Na dobrej fali
Kuchenka mikrofalowa Combi do zabudowy
Wyrafinowana mieszanka designu i innowacji łączy w sobie zaawansowaną technologię, taką jak technologia Sensor Cooking, która zapewnia precyzyjne wyniki i niezrównane smaki, z wytrzymałą, profesjonalną konstrukcją z łatwymi do czyszczenia wykończeniami ze stali nierdzewnej. Dzięki ośmiu specjalnym funkcjom i czterem tradycyjnym funkcjom, piekarnik gwarantuje gotowanie idealne, szybkie i równomierne, zachowując jednocześnie wszystkie oryginalne smaki i składniki odżywcze.
Kuchenka jest wyposażona w duży 40 cm talerz obrotowy i 8 funkcji gotowania, takich jak Gotowanie z czujnikiem, które pozwala od początku do końca kontrolować cały proces i wyczarowywać niezrównane potrawy. Dzięki funkcji Gotowanie na parze oraz specjalnemu akcesorium parowemu gotujemy zdrowo, zachowując wszystkie pierwotne smaki i substancje odżywcze. Funkcje Opiekanie na chrupko oraz Grill rozbudzą natomiast naszą kreatywność.
Niezrównaną jakość marki KitchenAid odzwierciedlają również łatwe do czyszczenia powierzchnie ze stali szlachetnej i solidne, wytrzymałe wzornictwo o profesjonalnym sznycie.
System 3D
W KitchenAid zastosowaliśmy nowoczesny i opatentowany system rozprowadzania mikrofal, który łączy podwójną emisję mikrofal z ich odbiciem. Złożony schemat mikrofal napełnia komorę energią mikrofalową, która rozprzestrzenia się na całą kuchenkę, aż po wszystkie zakamarki. W rezultacie otrzymujemy doskonały, równomierny i szybki proces podgrzewania.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA, ZAAWANSOWANA WYDAJNOŚĆ

Gotowanie z czujnikiem
Dzięki tej wyjątkowej technologii gotowanie w kuchence mikrofalowej staje się jeszcze prostsze. Wystarczy wybrać rodzaj jedzenia w menu Gotowanie z czujnikiem, a inteligentne czujniki zajmą się resztą, automatycznie dostosowując czas oraz moc gotowania na podstawie soczystości i temperatury pokarmu.
Technologia ProSteam
Stosując specjalne naczynie parowe oraz nadajnik o niższej mocy, można podgrzewać jedynie wodę w naczyniu, aby wytworzyć parę, która ugotuje danie bez stosowania mikrofal. Ta specjalna funkcja parowa pozwala w różnorodny sposób gotować zdrowe i naturalne potrawy w kuchence mikrofalowej.
Technologia Opiekanie na chrupko
Ekskluzywna technologia Opiekanie na chrupko pozwala gotować tak jak w zwyczajnym piekarniku lub na palniku, ale o 75% szybciej dzięki połączeniu trzech źródeł ciepła: mikrofal, specjalnego opatentowanego talerza do zarumieniania oraz funkcji grilla w piekarniku. W ten sposób smakowite przekąski, takie jak focaccia, krewetki czy choćby frytki, są zawsze chrupiące i idealnie wypieczone.
Funkcja Grill
Szybkie i równomierne pieczenie, które umożliwia funkcja grilla, pozwala przygotowywać idealnie wypieczone ciasta i smakowite tarty.

AKCESORIA W ZESTAWIE

  • Talerz obrotowy

Może być stosowany w wypadku wszystkich metod gotowania. Gromadzą się na nim wyciekające z jedzenia soki i cząstki pokarmu, które w przeciwnym wypadku zaplamiłyby i zabrudziły wnętrze mikrofali.

  • Kratka grillowa i Kratka wymuszonego obiegu

Kratka grillowa to wysoka podstawka druciana, której można używać do grillowania za pomocą funkcji Grill. Kratka wymuszonego obiegu to niska druciana podstawka, dzięki której jedzenie znajduje się na odpowiednim poziomie, aby podczas stosowania funkcji Wymuszony obieg, właściwie owiewał je strumień powietrza.

  • Przykrywka na talerz

Służy do tego, aby zakryć nią jedzenie podczas gotowania i podgrzewania w kuchence mikrofalowej; zmniejsza zachlapania, pozwala zachować soczystość pokarmu oraz skraca czas całego procesu.

  • Talerz do zarumieniania z uchwytem

Jedzenie można położyć bezpośrednio na talerzu do zarumieniania i użyć specjalnego uchwytu, aby wyjąć talerz z kuchenki.

  • Naczynie parowe

Naczynie parowe używane z sitkiem służy do gotowania ryb, warzyw i ziemniaków. Naczynia parowego bez sitka można użyć do gotowania ryżu, makaronu czy białej fasoli.

  • Tacka do pieczenia

Jest stosowana podczas gotowania w trybie Wymuszonego obiegu w celu pieczenia chleba, ciasta, tortów przekładanych czy pizzy.

DANE TECHNICZNE
Szerokość urządzenia (mm)  595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)    669
Głębokość urządzenia (mm)   560
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)   685
Wysokość urządzenia (mm)  455
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)   561
Waga netto (kg)    35
Waga brutto (kg)   37
Natężenie (A)  16
Długość kabla przyłączeniowego (cm)   135
Moc przyłączeniowa (W)   2800
Głębokość niszy (mm)  550
Minimalna szerokość niszy (mm)  556
Maksymalna szerokość niszy (mm)  568
Minimalna wysokość niszy (mm)   450
Maksymalna wysokość niszy (mm)   455
Szerokość komory (mm)   450
Wysokość komory     210
Kod EAN    8003437395086
TYP URZĄDZENIA     Do zabudowy

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
Dodatkowy sposób grzania - Grill   Tak
POJEMNOŚĆ  40 L
Zegar    Tak
Otwieranie drzwi     Uchwyt
Moc grilla (W)      1600
Maksymalna moc mikrofal    900
Timer     Tak
Talerz obrotowy   Tak
Średnica talerza obrotowego (mm)   360
Sterowanie   Elektroniczne
Rodzaj grilla    Element grzejny
Piekarnik z funkcją mikrofal      Przy użyciu mikrofal

5-LETNIA GWARANCJA !!!

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy