Kuchenki mikrofalowe

KitchenAid KMQCX 38600 Kuchenka mikrofalowa typu kombi midi 38 cm

KitchenAid KMQCX 38600 Kuchenka mikrofalowa typu kombi midi 38 cm
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 5 490,00 PLN 4 463,41 PLN netto
Producent: KitchenAid
EAN: 8003437395079
Status: Na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

 
 
KitchenAid KMQCX 38600 Kuchenka mikrofalowa typu kombi midi 38 cm

Ta 40-litrowa kuchenka mikrofalowa + system grillowy pokazuje niezrównaną jakość marki KitchenAid, którą można zobaczyć w inteligentnych funkcjach, takich jak rozmrażanie strumieniowe i szybkie wstępne podgrzewanie, łatwe do czyszczenia powierzchnie ze stali nierdzewnej i wytrzymały, profesjonalny design. Najnowocześniejszy system mikrofalowy 3D gwarantuje doskonałe, równomierne i szybkie gotowanie, a ekskluzywna technologia Crisp pomaga skrócić czas gotowania. Model ten jest super przestronny i ma duży 33 cm talerz obrotowy.
Inteligentne gotowanie w kuchence mikrofalowej

Kuchenka mikrofalowa Combi Midi do zabudowy

Kuchenkę mikrofalową zaprojektowano tak, aby spełniała najwyższe standardy technologiczne oraz pozwalała realizować bardzo złożone pomysły kulinarne. Nowoczesny system mikrofalowy 3D gwarantuje doskonały, równomierny i szybki proces gotowania, natomiast ekskluzywna technologia Opiekania na chrupko skraca czas gotowania.
System 3D
W KitchenAid zastosowaliśmy nowoczesny i opatentowany system rozprowadzania mikrofal, który łączy podwójną emisję mikrofal z ich odbiciem. Złożony schemat mikrofal napełnia komorę energią mikrofalową, która rozprzestrzenia się na całą kuchenkę, aż po wszystkie zakamarki. W rezultacie otrzymujemy doskonały, równomierny i szybki proces podgrzewania.
Technologia Opiekanie na chrupko
Ekskluzywna technologia Opiekanie na chrupko pozwala gotować tak jak w zwyczajnym piekarniku lub na palniku, ale o 75% szybciej dzięki połączeniu trzech źródeł ciepła: mikrofal, specjalnego opatentowanego talerza do zarumieniania oraz funkcji grilla w piekarniku. W ten sposób smakowite przekąski, takie jak focaccia, krewetki czy choćby frytki, są zawsze chrupiące i idealnie wypieczone.
Funkcja Grill
Szybkie i równomierne pieczenie, które umożliwia funkcja grilla, pozwala przygotowywać idealnie wypieczone ciasta i smakowite tarty.

AKCESORIA W ZESTAWIE

  • Talerz obrotowy

Może być stosowany w wypadku wszystkich metod gotowania. Gromadzą się na nim wyciekające z jedzenia soki i cząstki pokarmu, które w przeciwnym wypadku zaplamiłyby i zabrudziły wnętrze mikrofali.

  • Kratka grillowa i Kratka wymuszonego obiegu

Kratka grillowa to wysoka podstawka druciana, której można używać do grillowania za pomocą funkcji Grill. Kratka wymuszonego obiegu to niska druciana podstawka, dzięki której jedzenie znajduje się na odpowiednim poziomie, aby podczas stosowania funkcji Wymuszony obieg, właściwie owiewał je strumień powietrza.

  • Przykrywka na talerz

Służy do tego, aby zakryć nią jedzenie podczas gotowania i podgrzewania w kuchence mikrofalowej; zmniejsza zachlapania, pozwala zachować soczystość pokarmu oraz skraca czas całego procesu.

  • Talerz do zarumieniania z uchwytem

Jedzenie można położyć bezpośrednio na talerzu do zarumieniania i użyć specjalnego uchwytu, aby wyjąć talerz z kuchenki.

DANE TECHNICZNE
Szerokość urządzenia (mm)  595
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)  653
Głębokość urządzenia (mm)  468
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)   628
Wysokość urządzenia (mm)   385
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)   506
Waga netto (kg)    30
Waga brutto (kg)   32
Natężenie (A)   10
Długość kabla przyłączeniowego (cm)   135
Moc przyłączeniowa (W)   2300
Głębokość niszy (mm)   550
Minimalna szerokość niszy (mm)    556
Maksymalna szerokość niszy (mm)   568
Minimalna wysokość niszy (mm)   380
Maksymalna wysokość niszy (mm)   380
Szerokość komory (mm)  405
Wysokość komory   200
Kod EAN   8003437395079
TYP URZĄDZENIA     Do zabudowy
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
Dodatkowy sposób grzania - Nawiew    Tak
Dodatkowy sposób grzania - Grill    Tak
POJEMNOŚĆ   31L
Zegar  Tak
Otwieranie drzwi    Uchwyt
Moc grilla (W)    800
Maksymalna moc mikrofal   1000
Timer    Tak
Talerz obrotowy   Tak
Średnica talerza obrotowego (mm)   325
Sterowanie   Elektroniczne
Rodzaj grilla     Kwarc
Piekarnik z funkcją mikrofal    Przy użyciu mikrofal

5-LETNIA GWARANCJA !!!

W KitchenAid rozumiemy, że prawdziwi smakosze lubią przebywać w kuchni, uwielbiają przestrzeń oraz wierzą, że tylko najlepsza jakość potrafi zamienić kuchnię w unikatowe miejsce.
Z tego powodu wszyscy klienci KitchenAid, którzy zakupili przynajmniej 3 urządzenia, otrzymują pięcioletnią gwarancję obejmującą koszty serwisu i części.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy