Piekarniki do zabudowy

Piekarnik elektryczny z technologią Dual Cook™ Samsung NV75A6549RS

Piekarnik elektryczny z technologią Dual Cook™ Samsung NV75A6549RS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 098,00 PLN 1 705,69 PLN netto
Opis

Piekarnik elektryczny z technologią Dual Cook™ Samsung NV75A6549RS 

Jeden piekarnik. Większy wybór. Doskonały smak.

Piecz bardziej elastycznie i efektywnie i ciesz się idealnym smakiem. System Dual Cook ułatwia przyrządzanie kilku dań przy użyciu różnych ustawień, pozwala przy tym zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię elektryczną. A intuicyjny wyświetlacz LCD oferuje spersonalizowaną kontrolę, umożliwia też korzystanie z asystenta głosowego*, takiego jak Samsung Bixby**.

Więcej sposobów na efektywniejsze pieczenie

Dual Cook
Wybierz, jak chcesz przyrządzać różne dania, by uzyskać optymalne rezultaty. Górna i dolna strefa Dual Cook pracują niezależnie od siebie lub razem. Korzystaj z górnej, by przygotować mniejsze potrawy, z obu naraz, by idealnie przyrządzić dania wymagające różnych ustawień, a z całego piekarnika, by wyjątkowo duże potrawy zawsze były perfekcyjnie upieczone.

Prostsze i bardziej intuicyjne pieczenie

Wyświetlacz LCD i prosta obsługa
Ciesz się prostszym i bardziej intuicyjnym pieczeniem dzięki przejrzystym instrukcjom prezentowanym na wyświetlaczu LCD. W pierwszej kolejności proponowane sa najczęściej wybierane przez Ciebie tryby pieczenia i temperatura. Możesz też zapisywać ustawienia lub ukrywać tryby, których nie używasz. A funkcja My Assistant Cook oferuje przydatne alerty i wskazówki.
Inteligentniejsza kontrola z dowolnego miejsca

Łączność Wi-Fi

Oszczędzaj czas i osiągaj więcej za sprawą łączności Wi-Fi. Przy pomocy aplikacji* możesz w każdej chwili monitorować piekarnik i sterować nim z dowolnego miejsca: rozgrzać go bądź wyłączyć, sprawdzić i dostosować temperaturę i czas pracy lub szybko wybrać wstępnie zaprogramowane ustawienia. Aplikacja pomoże Ci też naprawić błędy!

Piekarnik, który czyści się sam

Czyszczenie katalityczne
Oszczędź sobie czasu i wysiłku związanego z szorowaniem piekarnika. System czyszczenia katalitycznego ułatwia utrzymanie czystości urządzenia. Umieszczona z tyłu komory piekarnika wkładka katalityczna pochłania tłuszcz z rozprysków i chlapnięć, do których dochodzi podczas pieczenia. W efekcie piekarnik czyści się sam – bez dodatkowej pracy i konieczności kupowania drogich detergentów.

Łatwe czyszczenie lekkich zabrudzeń

Czyszczenie parowe
Znacznie łatwiej usuwaj lekkie zabrudzenia. Czyszczenie parowe, wymaga jedynie nalania na dół piekarnika wody, a wydzielona para usuwa zaschnięte zanieczyszczenia takie jak rozpryski i zachlapania.
Rozwiązanie to generuje parę, która rozpuszcza cząsteczki jedzenia, dzięki czemu wszelkie jego pozostałości można po prostu wytrzeć bez potrzeby szorowania. Efekt? Idealnie czysty piekarnik.

Łatwe czyszczenie lekkich zabrudzeń

Czyszczenie parowe
Znacznie łatwiej usuwaj lekkie zabrudzenia. Czyszczenie parowe, wymaga jedynie nalania na dół piekarnika wody, a wydzielona para usuwa zaschnięte zanieczyszczenia takie jak rozpryski i zachlapania.
Rozwiązanie to generuje parę, która rozpuszcza cząsteczki jedzenia, dzięki czemu wszelkie jego pozostałości można po prostu wytrzeć bez potrzeby szorowania. Efekt? Idealnie czysty piekarnik.
Niezwykła efektywność energetyczna to czysta oszczędność

Efektywność energetyczna klasy A+

Zwiększ efektywność energetyczną swojego domu i płać mniej za prąd. Używając piekarnika, ciesz się wyjątkową efektywnością energetyczną klasy A+ dostępną w trybie konwekcji Eco. Zużywa on mniej prądu, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze. A jednocześnie pozwala korzystać z wygody, jaką zapewnia duży i elastyczny piekarnik.

Łatwe wkładanie i wyjmowanie dań

Prowadnice teleskopowe
Znacznie łatwiej wkładaj do piekarnika potrawy i je wyjmuj. Prowadnice teleskopowe płynnie i z łatwością wsuwają się i wysuwają, nawet jeśli korzystasz z dużych i ciężkich naczyń do pieczenia. Generują znacznie mniej tarcia, co upraszcza użycie, a także pozwalają podlewać, przekładać czy doprawiać potrawy, niczego przy tym nie rozlewając.

Szybkie nagrzewanie

Szybko rozpoczynaj pieczenie i ciesz się apetycznie chrupiącymi, idealnie przyrządzonymi potrawami! Tryb szybkiego nagrzewania oznacza, że nie musisz w nieskończoność czekać, aż piekarnik osiągnie pożądaną temperaturę*. Dzięki temu oszczędzisz czas, przygotowując codzienne dania lub piekąc smakołyki takie jak mrożone i świeże pizze czy ciasteczka.

Ochrona przed skokami napięcia

Ochrona przeciwprzepięciowa
Miej pewność, że skoki napięcia nie uszkodzą piekarnika. Ochrona przed przepięciami zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniem elektrycznym spowodowanym niestabilnym napięciem. Gdy tylko wyłapuje zbyt duży wzrost napięcia, automatycznie odcinane jest źródło zasilania piekarnika. Dzięki temu urządzenie nie ulega awarii.

Specyfikacja :

Termoobieg - 1200 / 1200 W
Klasa efektywności energetycznej  A+
Wymiary zewnętrzne (SxWxG)    595 x 596 x 570 mm
Waga netto   41.2 kg
Typ piekarnika   Dual Cook
Kolor / wykończenie   Stal nierdzewna
Otwieranie drzwi    Opuszczanie
Typ drzwi    Potrójna szyba
Łagodny Domyk    Nie
Wyświetlacz   2.25 " MONO - LCD
Materiał komory   Emalia ceramiczna
Rodzaj sterowania    Chowane pokrętła + dotykowe
Górna grzałka  1600 / 1100 W
Dolna grzałka    1100 W
Tryb pojedynczy (górna grzałka + termoobieg)    Tak
Tryb pojedynczy (Tryb duży grill)   Tak
Tryb pojedynczy (Grzałka Eko)   Tak
Tryb pojedynczy (dolna grzałka + termoobieg)   Tak
Termoobieg     1200 / 1200 W
Tryb czyszczenia    Katalityczny (1D)
Czyszczenie parowe (Steam Clean™)   Tak
Łączność Wi-Fi    Tak
Programy automatyczne     Cała komora 40 / Dual Cook 10
Blokada rodzicielska    Tak
Zegar   Tak
Minutnik   Tak
Timer   Tak
Opcja językowa   Tak
Oświetlenie wewnętrzne     25/40W(Halogen)
Podłączenie   230-240 V ~ 50 Hz
Moc wyjściowa      3650 W(230 V)-3950 W(240 V)
Klasa efektywności energetycznej     A+
Zakres temperatur    30~250 (Grill 100~270)
Zakres temperatur (grzałka górna, grzałka dolna)    40 ~ 250 °C
Wymiary zewnętrzne (SxWxG)   595 x 596 x 570 mm
Wymiary opakowania (SxWxG)    694 x 660 x 660 mm
Waga netto   41.2 kg
Pojemność    75 L
Wymiary wycięcia (Szer. x Wys. x Gł.)    560 x 579 x 549 mm
Pojemność      72/162
Waga brutto    44.6 kg
Wbudowane Wi-Fi    Tak
Kompatybilność z aplikacją SmartThings     Tak
Blacha do pieczenia     2
Ruszt   1
Prowadnice teleskopowe   1 poziom
 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy