Nawilżacze i oczyszczacze powietrza

Nawilżacz powietrza Venta LW25 Comfort Plus Czarny

Nawilżacz powietrza Venta LW25 Comfort Plus Czarny
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 399,00 PLN 1 137,40 PLN netto
Stara cena: 1 499,00 PLN 1 218,70 PLN netto
Producent: Venta
Opis

LW25 Comfort Plus Airwasher czarny – nawilżacz powietrza do 45m²

AIRWASHER nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania

  • Do pomieszczeń o powierzchni do 45 m²

  • Zapewnia zdrowe powietrze o optymalnej wilgotności 40-60%

  • Higieniczny proces parowania na zimno bez udziału mat nawilżających i filtrów

  • Przystosowany do wody kranowej

  • Usuwa z powietrza zanieczyszczenia nawet do 10 μm (np. cząstki kurzu i pyłki roślin)

  • Naturalna redukcja zanieczyszczeń w powietrzu przy wilgotności w pomieszczeniu 40-60%

  • Cyfrowy higrostat monitoruje i kontroluje wilgotność względną

  • Interaktywny ekran dotykowy

  • Trwałość i łatwość obsługi

  • Wyjątkowo ciche działanie

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA NAWILŻANIA POWIETRZA

Nawet genialny wynalazek, jakim był pierwszy Airwasher zaprojektowany przez Freda Hitzlera, da się udoskonalić, kiedy do pracy przestępuje zespół doskonałych i oddanych sprawie konstruktorów. Opracowana dzięki ich wysiłkom innowacyjna, opatentowana technologia zastosowana w urządzeniu Comfort Plus zapewnia szybsze * nawilżanie oraz wydajniejsze, osiągane naturalnymi metodami usuwanie szkodliwych substancji z powietrza. Specjalnie zaprojektowane dyski wielotarczowe VentWave 3D obracają się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z ich powierzchni, nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu.

*W porównaniu z modelami Original LW25 lub Original LW45.

INTUICYJNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Wystarczy dotknąć ikonkę, by włączyć lub wyłączyć urządzenie; prędkość obrotów regulują przyciski oznaczone symbolami „+” i „-”. Airwasher Comfort Plus można przestawić jednym dotknięciem na tryb nocny, w którym do minimum zredukowana jest jasność wyświetlacza i szybkość obrotów (urządzenie jest wtedy praktycznie niesłyszalne), lub automatyczny, który dopasowuje prędkość obrotów do aktualnego poziomu wilgotności. Dzięki tym rozwiązaniom obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta, a wbudowany hydrostat na bieżąco wyświetla i kontroluje poziom nawilżenia.

INNOWACYJNE PAROWANIE

Poszczególne tarcze, scalone w nowym wielotarczowym dysku VentWave™ 3D, zbudowane są w oparciu o podpatrzoną w świecie przyrody konstrukcję aparatów szparkowych, występujących na dolnej powierzchni liści. Dzięki tysiącom niewielkich otworów proces parowania następuje znacznie wydajniej, niż przy zastosowaniu płaskich powierzchni (do powietrza uwalniana jest o wiele większa ilość molekuł wody, niż zostałaby odparowana z jednolitego dysku).

NATURALNA METODA OCZYSZCZANIA POWIETRZA

Urządzenia Aiwasher Comfort Plus LW25 i LW45 nawilżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach jedynie za pomocą wody. Nie wymagają dodatkowych mat lub filtrów. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu.

AROMATERAPIA

Aby cieszyć się doskonałą jakością powietrza, wystarczy napełnić urządzenie Original Airwasher świeżą wodą kranową. Dodając jeden z sześciu olejków zapachowych opracowanych przez Ventę można poddać się aromaterapii. W zależności od potrzeb olejki zapewniają różne doznania – od relaksu po ożywienie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy