Krzesełko do karmienia

KRZESEŁKO DO KARMIENIA CHICCO POLLY 2 START ANTHRACITE SZARE

Promocja
KRZESEŁKO DO KARMIENIA CHICCO POLLY 2 START ANTHRACITE SZARE
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 489,00 PLN 397,56 PLN netto
Stara cena: 529,00 PLN 430,08 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

POLLY2START KRZESEŁKO DO KARMIENIA

Jedyne krzesełko do karmienia z odchylanym oparciem i regulowanymi bokami! Dzięki temu rozwiązaniu krzesełko może służyć dziecku już od pierwszych dni życia – najpierw w funkcji leżaczka, a potem krzesełka. Boczne skrzydełka otulają niemowlę i sprawiają, że czuje się ono bezpiecznie.

Regulowane oparcie i boki Polly2Start pozwalają na wykorzystanie krzesełka już od urodzenia w funkcji leżaczka, a następnie w funkcji fotelika do karmienia dla dzieci aż do 3. roku życia!

Krzesełka do karmienia dla dzieci to akcesoria, którym stawiamy wysokie wymagania. Powinny być stabilne i bezpieczne. Mają zapewniać wygodę dzieciom. Ich tapicerka musi być łatwa do utrzymania w czystości. Najlepiej też, by można je było złożyć i wygodnie przesuwać z miejsca na miejsce. Te wszystkie cechy znajdziemy w foteliku do karmienia Chicco Polly2Start!

Polly2Start to stabilny fotelik do karmienia wyposażony w pasy zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem. Regulowane oparcie i boki pozwalają na wykorzystanie go w dwóch funkcjach. Dla noworodków i niemowląt boczki będą stanowiły bezpieczne oparcie i otulenie, natomiast w przypadku starszych dzieci, boki odchylamy tak, by maluchy miały więcej miejsca i swobody. Dla tych najmniejszych, niesiedzących dzieci Polly2Start można także rozłożyć na płasko.

Krzesełko do karmienia dla dziecka nie zawsze musi być rozstawione. Często potrzebujemy więcej przestrzeni w kuchni. Krzesełko Polly2Start można wygodnie złożyć do kompaktowych rozmiarów. Co więcej, kółka pozwalają na bezproblemowe przesuwanie go w dowolne miejsce!

Regulowane boki oparcia

W krzesełku do karmienia Polly2Start można regulować nie tylko stopień nachylenia oparcia, ale także szerokość jego boków. Dzięki temu zyskujemy bezpieczne otulenie dla najmłodszych użytkowników krzesełka, a tym starszym zapewniamy więcej przestrzeni.

Rośnie razem z dzieckiem.

To krzesełko do karmienia można wykorzystać w funkcji leżaczka już od pierwszych dni życia maluszka. Z czasem, gdy już będzie umiało samo siedzieć, możemy regulować zarówno kąt nachylenia oparcia, jak i rozstawienie jego boków. W ten sposób w bezpieczny i wygodny sposób wchodzimy z dzieckiem w fazę rozszerzania diety.

4 kółeczka z hamulcem

Dla łatwego manewrowania w domu.

Regulowana wysokość

Wysokość krzesełka do karmienia można ustawiać (obniżać lub podwyższać) w dowolnej pozycji w zakresie 8 poziomów. Dzięki temu dopasujemy je do każdego stołu!

Dane techniczne:

Wymiary (cm)

po rozłożeniu: 54,8 x 88/107 x 83,5 cm

po złożeniu: 54,8 x 102 x 31 cm

HOMOLOGACJA

Od - do: 0m - 36m/15 Kg

WAGA

10,5 Kg

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy