Grille węglowe

Grill węglowy WEBER Oryginal Kettle E-5730 Black

Grill węglowy WEBER Oryginal Kettle E-5730 Black
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 249,00 PLN 1 015,45 PLN netto
Producent: WEBER
EAN: 0077924085413
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Model E-5730 to najbardziej rozwinięty grill z serii Original Kettle. W grillu tym producent zdecydował się umieścić zmodernizowany system One-Touch - ta wersja systemu One-Touch była dotychczas zarezerwowana dla najwyższej serii grilli węglowych marki Weber tj. w grilli Summit. Zastosowany system umożliwia ustawienie szybrów w trzech pozycjach: zamkniętej (dzięki temu z łatwością można wygasić grill), smoke (dzięki ograniczeniu dopływy powierza możemy uzyskać niższą temperaturę co świetnie sprawdzi się w przypadku podwędzania czy kuchni slow food) oraz pozycji grill (umożliwiającej maksymalny dopływ powietrza co świetnie sprawdzi się w przypadku przygotowywania potraw wymagających wysokich temperatur takich jak steki czy pizza).

Ten klasyczny grill węglowy posiada uchylny ruszt grillowy o średnicy 54 cm - możliwość uchylania boków rusztu grillowego daje nam możliwość dołożenia dodatkowych brykietów w trakcie grillowania - bez konieczności ściągania całego rusztu. Funkcja ta jest niezwykle przydatna podczas przygotowywania slow food.

Powierzchnię grillowania możemy powiększyć dokupując ruszt do podgrzewania duży lub mały.

Dziesięcioletnia gwarancja na kocioł i pokrywę to doskonały wyznacznik jakości. Elementy te dzięki zastosowaniu emalii porcelanowej nie tylko łatwo się czyści, lecz także są odporne na warunki atmosferyczne.

Weber One-Touch E-5730 został wyposażony w głęboki popielnik - poruszanie na boki uchwytu One-Touch sprawi, że cały nagromadzony na dnie kotła popiół spadnie do popielnika, wystarczy później go odpiąć i wyrzucić zawartość. Tym sposobem sprzątanie stało się dziecinnie proste.

Dodanie uchwytów na akcesoria czy dopracowanie designu kółek to kolejne widoczne zmiany w nienagannym wyglądzie modelu Original Kettle E-5730

Cechy produktu              

1. Deflektor osłaniający uchwyt

2. Termometr

3. Rączka z wieszakami na akcesoria

4. Kocioł pokryty emalią porcelanową

5. Pólka

6. Kółka

7. Popielnik z systemem One-Touch  umożliwiający ustawienie w pozycji: zamkniętej, wędzenia oraz grillowania

8. Pokrywa pokryta emalią porcelanową

9. Przesłony wentylacyjne

10. Uchwyt pokrywy

11. Ruszt uchylny

12. Przegrody do brykietu

Kod producenta 14201004

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy