Akcesoria dla dziecka

Canpol babies wkładki laktacyjne 60szt Symbol: 1/652

Canpol babies wkładki laktacyjne 60szt Symbol: 1/652
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 16,25 PLN 15,48 PLN netto
Producent: Canpol babies
Status: dostępny 2 - 5 dni
Wysyłka: 9,00 PLN (przedpłata) 16,00 PLN (pobranie)
Opis

Canpol babies wkładki laktacyjne 60szt
Symbol: 1/652

Wkładki laktacyjne są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy. Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas. Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu. Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny. W opakowaniu 60 sztuk.

  • Są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają delikatnych piersi mamy.
  • Praktyczny pasek samoprzylepny utrzymuje wkładkę na właściwym miejscu.
  • Posiadają chłonny wkład żelujący, który zatrzymuje wyciekający pokarm zapewniając poczucie suchości i świeżości przez długi czas.
  • Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie w foliowy woreczek, co zapewnia odpowiedni poziom higieny.

Dodatkowe informacje

  • Oddychające wkładki laktacyjne Canpol babies są teraz wyrobem medycznym. Oznacza to, że spełniają wymagania Dyrektywy 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Dzięki temu dają gwarancję najwyższej jakości i nie zawierają żadnych potencjalnie toksycznych substancji.
  • Wkładki laktacyjne składają się z 3 warstw: warstwy zabezpieczającej przed przeciekaniem, warstwy izolującej wilgoć i oddychającej warstwy zewnętrznej. Dostępne są w kolorze białym.
  • W opakowaniu 60 sztuk.

Jak używać

  • Wkładki przechowuj w suchym miejscu. Każda para wkładek zapakowana jest oddzielnie, co zapewnia odpowiedni poziom higieny. Uwaga! Wkładki laktacyjne zmieniaj regularnie, po użyciu wyrzuć je do kosza. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Wkładki przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy