Wózki wielofunkcyjne

Wózek wielofunkcyjny Chicco Urban Plus CROSSOVER 2w1 Power Blue Klocki Chicco Gratis

Wózek wielofunkcyjny Chicco Urban Plus CROSSOVER 2w1 Power Blue Klocki Chicco Gratis
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 250,00 PLN 1 016,26 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Urban Plus Crossover

Na dużych, bieżnikowanych kołach!

Urban Plus Crossover - modna innowacja wśród wózków trio!

Urban Plus Crossover to nowy wózek głęboko-spacerowy marki Chicco, zaprojektowany dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają wielofunkcyjnych środków transportu! W kilku łatwych krokach można przekształcić siedzisko w półsztywną gondolę, w której już noworodek może zdrzemnąć się podczas spaceru. Jeśli chemy spakować wózek do bagażnika, nic prostszego! Urban Plus Crossover składa się bez konieczności wypinania siedziska!

Dzięki stylowej i eleganckiej czarnej ramie oraz wielu zestawom kolorystycznym do wyboru, wyglad wózka można wielokrotnie zmieniać!

Wielofunkcyjny i modułowy

Urban Plus Crossover przystosowuje się do potrzeb dziecka i oferuje praktyczne rozwiązania rodzicom. Siedzisko spacerówki można łatwo przekształcić w półsztywną gondolę, w której dziecko będzie odpoczywało podczas pierwszych spacerów.

Kompaktowy, praktyczny

Wózek Urban Plus Crossover to idealne połączenie praktyczności z wygodą. Duże siedzisko można odchylić, a miękka i obszerna wyściółka zapewnia wygodę dziecka.

Półsztywna gondola

Wózek swobodnie i lekko transformuje z gondoli w spacerówkę. Kiedy służy jako gondola, wygodną i bezpieczną pozycję dziecka zapewnia specjalne usztywnienie dna gondoli. Dodatkowo gondolę wyściela miękka wkładka. Gondola przeznaczona jest dla dzieci do 6 miesiąca.

Odwracane siedzisko

Siedzisko spacerówki można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Prostym ruchem można przestawić siedzisko z jednego ustawienia na drugie, tak aby utrzymywać kontakt wzrokowy z niemowlęciem lub aby dziecko mogło obserwować otaczający je świat.

Taki, jak chcesz!

Urban Plus Crossover, dzięki licznym zestawom kolorystycznym, może wielokrotnie się zmieniać, stosownie do pory roku czy indywidualnych potrzeb i gustu. Podstawową konstrukcję wózka w kolorze czarnym można dostosowywać z pomocą zestawu wymiennych akcesoriów Color Pack. W skład Color Pack wchodzi budka, zestaw 3 osłonek na szelki, okrycie na nóżki/gondolę oraz wyściółka siedziska.

Kompaktowy, praktyczny

Siedzisko wózka Urban Plus Crossover składa się wraz ze stelażem. Mimo tego, po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy. Dzięki praktycznemu uchwytowi, także przenoszenie w ręku jest proste.

System podróżny

Adapter pozwala na wpięcie fotelika w stelaż wózka. Kompatybilne ze stelażem Urban Plus Crossover są foteliki Auto-Fix Fast i KeyFit.

INFORMACJE TECHNICZNE

Wymiary po rozłożeniu: 63 x 95/106 x 86 cm

Wymiary po złożeniu (sam stelaż): 63 x 27 x 72 cm

Wymiary po złożeniu (stelaż i siedzisko): 63 x 35 x 86,5 cm

Waga: 10,5 kg

WSKAZÓWKI DOT. BEZPIECZEŃSTWA

Wózek Urban Plus Crossover w wersji bazowej stanowi rama wózka z czarnym siedziskiem, które można przekształcić w gondolę, osłona przeciwdeszczowa i wyściółka gondoli. Aby nadać wózkowi Urban Plus Crossover dowolny kolor, wersję bazową należy połączyć z zestawem Color Pack, w skład kórego każdorazowo wchodzi: budka, wyściółka do spacerówki, okrycie do gondoli, które może stać się okryciem na nóżki, oraz trzy miękkie osłonki na szelki.

Zestaw składa się z następujących produktów:

1 x Wózek wielofunkcyjny Chicco Urban Plus CROSSOVER

1 x Color Pack do wózka Urban Power Blue

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy