Odkurzacze

Raycop RS 300 White antybakteryjny odkurzacz czyszczący

Promocja
Raycop RS 300 White antybakteryjny odkurzacz czyszczący
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 249,00 PLN 1 015,45 PLN netto
Stara cena: 1 399,00 PLN 1 137,40 PLN netto
Producent: Raycop
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis
Raycop RS300 antybakteryjny odkurzacz czyszczący  UVC
 
Raycop RS 300 to odkurzacz  antybakteryjny zaprojektowane przez lekarzy by eliminować bakterie i roztocza z twojego środowiska,  a tym samym  pozbyć się czynników, które wywołują poważne choroby i alergie u dzieci oraz dorosłych. Odkurzacz Raycop  z unikalnym, opatentowanym systemem dezynfekcji za pomocą lampy UVC oraz specjalnie zaprojektowanym systemem odkurzania uwalnia  łóżka, materace i pościel od alergenów  nie wykorzystując przy tym środków chemicznych. W łózku spędzamy około 1/3 swojego życia, odkurzacz Raycop zapewnia zdrowy sen.
Jego skuteczność i funkcjonalność  spowodowała iż stał się  on  liderem na rynku w Japonii ze sprzedażą ponad 3 milionów sztuk.
Antybakteryjny odkurzacz czyszczący Raycop RS 300  usuwa alergeny, bakterie i roztocza z Twojego domu. Kurz, bakterie, roztocza i ich odchody, są eliminowane za pomocą opatentowanego systemu wykorzystującego lampę UVC, trzepaczki wibracyjne , szczotki rotacyjnej z dwustopniową filtrację zasysanego powietrza ( w tym HEPA)
 
Jak działa antybakteryjny odkurzacz czyszczący UVC  Raycop RS-300

uv-raycop-jak-pracuje
 
 
Antybakteryjny odkurzacz czyszczący  Raycop RS, aby wyeliminować roztocza, bakterie, wirusy i inne alergeny, wykorzystuje 5-stopniowy system czyszczenia. By zapobiec wydostawaniu się mikrocząsteczek z powrotem do powietrza w pomieszczeniu, odkurzacz jest wyposażony w podwójną filtrację  z użyciem filtra HEPA H13,
 
1. WŁAŚCIWOŚCI LAMPY UVC
Lampa UVC generuje promieniowanie bakteriobójcze o długości fali 253,7 nm. Promieniowanie UVC niszczy bakterie, wirusy, grzyby, zabija roztocza i inne drobnoustroje, które są katalizatorem powstawania różnych alergii, astmy i innych problemów zdrowotnych.
 
2. DWIE  TRZEPACZKI WIBRACYJNE
Dwie potężne trzepaczki wibracyjne wibrują z prędkością 4000 uderzeń / min i uwalniają miliony roztoczy, które są zaczepione swoistymi haczykami w materacach, poduszkach, meblach tapicerowanych.  Dwie trzepaczki wibracyjne umożliwiają głębokie oczyszczanie. 
 
3. SZCZOTKA OBROTOWA
Szczotka obrotowa usuwa uwolnione roztocza, kurz, włosy i sierść zwierzęcą z czyszczonej powierzchni.
 
4. OPTYMALNA MOC SSANIA
 Dwie siły ssania - standardowa I turbo skutecznie usuwają brud do plastikowego pojemnika.
 
5. DWA ETAPY FILTRACJI
Dwustopniowa filtracja mikro-allergy z użyciem filtra HEPA H13 bezpiecznie i skutecznie wychwytuje 99,7% zanieczyszczeń i nie pozwala przedostać się im z powrotem do powietrza w pomieszczeniu.
 
Dlaczego powinniśmy używać odkurzacza Raycop?

Około jedną trzecią swojego życia spędzamy w łóżku. Każdej nocy dzielimy je z ponad 2 milionami  niebezpiecznych roztoczy i bakterii, które atakują nas aby czerpać siłę na następny dzień. Antybakteryjny odkurzacz czyszczący Raycop RS 300  usuwa alergeny, bakterie i roztocza prze co skutecznie  zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby alergicznych.
 
Skuteczność Odkurzacza Raycop RS
 
Połączenie  wagi i optymalnej wydajności odsysania próżniowego zapewnia najlepszą przyczepność do czyszczonej powierzchni. Parametry te są bardzo ważne dla łatwej obsługi za pomocą oraz szybkiego i wydajnego usuwania alergenów.

raycop-rs300-jak-pracuje-04
Czym jest  technologia UVC ?
 
Ultrafiolet  (UV) jest to promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali krótszej niż światło widzialne. Widmo składa się z fal elektromagnetycznych o częstotliwościach wyższych niż te, które ludzie identyfikują jako kolor fioletowy.
Antybakteryjny odkurzacz czyszczący Raycop RS wykorzystuje technologię UVC.
Promienie UVC wyemitowane przez lampę  zamontowaną  wewnątrz odkurzacza  emitują duże ilości promieni ultrafioletowych niewidzialnych o długości fali 253,7 nm . Promieniowanie  UVC jest bakteriobójcze ponieważ uszkadza ono DNA roztoczy , a tym samym niszczy ich zdolność do namnażania się.
Promieniowanie UVA, UVB i UVC powoduje uszkodzenie wszystkich żywych organizmów, w tym bakterii i grzybów. Promienie UVC jest najbardziej skuteczne spośród tych trzech  i działa  na niewielką odległość. Przeprowadzone doświadczenia wykazały, że już 2 sekundowa ekspozycja  jest wystarczająca do zabicia 99,9% bakterii z różnych E. coli i Staphylococcusaureus (Hwang, 2005).
 
Dr Patrick Gallois, MREs dr
adiunkt
Wydział Przyrodniczy,
Uniwersytet w Manchesterze
Wydział Przyrodniczy,
Uniwersytet w Manchesterze
 
Specjalista od czystego i zdrowego snu
 
Raycop RS posiada optymalną siłę ssania dla łatwego czyszczenia materacy, pościeli i innych tekstyliów.  Odkurzacz Raycop RS zapewni Ci zdrowy sen i pomoże  zapobiegać alergii.
 
Zalety odkurzacza Raycop RS
 
 • zabija 99,9% bakterii, wirusów, grzybów
 • skutecznie usuwa ponad 93,5% roztoczy
 • dezynfekuje bez środków chemicznych
 • certyfikat British Allergy Foundation
 • jest zalecany przez lekarzy
 • jest dedykowany dla alergików i astmatyków
 • zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób alergicznych
 • zapewni czysty materac i pościel a zatem zdrowy i spokojny sen
 
Zawartość pakietu Raycop RS 300
 
1x odkurzacz antybakteryjny Raycop
1x mikrofiltr HEPA (produkt)
1x Pojemnik na kurz +filtr pojemnika na kurz (produkt)
1x Szczotka obrotowa (produkt)
1x Lampy UVC (produkt)
1x Szczotka do czyszczenia
1x Ściereczka
1x Torba na kabel zasilający
1x Instrukcja w j. polskim
1x Poradnik szybkiego uruchomienia (język angielski)
 
Dane:
 
 • Raycop RS 300 
 • kolor biały perłowy lub brązowy
 • wymiary 360x432x152 mm
 • waga 2,3 kg
 • zasięg 5 m
 • moc 350 W
 • hałas 66 dB
 • pojemnik na kurz Przejrzysty z czujnikiem , zmywalny
 • filtry wkład filtracyjny pojemnika , mikrofiltr HEPA
 • Moc ssania Normal, Turbo
 • bezpieczeństwo Blokada rodzicielska Czujniki bezpieczeństwa lampy UVC
 • System czyszczenia lampa UVC, szczotka obrotowa, dwie trzepaczki wibracyjne, podwójna moc ssania,Gwarancjia 24 miesiące D2D

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo