Krzesełko do karmienia

Krzesełko Chicco Magic Relax Graphite

Krzesełko Chicco Magic Relax Graphite
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 699,00 PLN 568,29 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: dostępny od 7 do 14 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Krzesełko do karmienia Polly Magic Relax
0m+
Wielofunkcyjne krzesełko do karmienia z funkcją leżaczka i pałąkiem z zabawkami – wierny towarzysz dziecka od chwili narodzin aż do ukończenia 3. roku życia!
Polly Magic Relax – leżaczek, krzesełko do karmienia i krzesełko dostawiane do stołu w jednym – to akcesorium, które Was zachwyci!
Takie akcesoria lubimy w Chicco! Wielofunkcyjne, praktyczne, ładne i na lata. Polly Magic Relax służy dziecku już od pierwszych dni życia. Najpierw jako wygodny i bezpieczny leżaczek, wyposażony dodatkowo w miękki, przyjazny w dotyku materacyk redukcyjny. Od 6. miesiąca życia leżaczek można przekształcić w krzesełko do karmienia z szeroką tacką. Około 1. roku życia dziecka można odczepić tackę i przystawić krzesełko do stołu, by maluch mógł jeść posiłki razem z całą rodziną!
W  krzesełku do karmienia Polly Magic Relax można regulować zarówno wysokość siedziska (aż 8 różnych poziomów), jak i kąt nachylenia oparcia (4 pozycje, w tym całkowicie na płasko). Wkładka redukcyjna adaptuje krzesełko w funkcji leżaczka do korzystania przez najmłodszych i najmniejszych użytkowników, sprawiając że krzesełko staje się dla nich wygodnym, bezpiecznym i miłym gniazdkiem. Cztery kółka ułatwiają przesuwanie krzesełka po całym domu.
Dla maluszka, który zaczyna przygodę z rozszerzaniem diety z pewnością przydatna okaże się szeroka tacka z nakładką.  
Leżaczek i krzesełko do karmienia w jednym Polly Magic Relax po złożeniu zabiera niewiele miejsca. Można go wówczas wygodnie przechowywać po złożeniu w pozycji pionowej (stoi samodzielnie).

Maluch w wieku 0-6 m

Dwustronna wkładka redukcyjna
Krzesełko do karmienia Polly Magic Relax wyposażony jest w dwustronną wkładkę redukcyjną. Z jednej strony mamy wyściółkę na lato, zapewniającą dobry przepływ powietrza, i z drugiej - na zimę, przyjemną i miłą w dotyku.

4 pozycje oparcia
W krzesełku do karmienia Polly Magic Relax możemy zastosować kąt nachylenia oparcia w aż 4 zakresach. Dzięki temu zawsze znajdziemy najlepszą i najwygodniejszą dla maluszki pozycję!

Pałąk z zabawkami
Pałąk z zabawkami w krzesełku dla dzieci Polly Magic Relax można zamontować zarówno z tacką, jak i bez tacki. Dodatkowo, ustawimy go aż w 3 różnych pozycjach! Wyposażony w 3 miękkie zabawki, zapewnia maluchowi rozwijającą się, zajmującą zabawę.

Maluch w wieku 6-36 m

Miękka w dotyku tapicerka z eko skóry
Tapicerka zastosowana w fotelach dla niemowląt Polly Magic Relax jest niezwykle miła w dotyku i przyjemna dla dziecka, a przy tym łatwa do utrzymania w czystości.

4 kótka i regulacja wysokości
Wysokość siedziska krzesełka do karmienia można regulować aż do 8 poziomów! Dzięki temu dopasuj się do każdego stołu. Cztery kółka sprawiają, że ​​krzesełko jest bardzo mobilne.

Praktyczna i szeroka tacka
Tackę w tym krzesełku dla niemowląt można z łatwością zamontować jedną ręką. Jest wygodna i szeroka, a dodatkową nakładkę można w razie potrzeby zdjąć.

Niewielkie po złożeniu
Krzesło do karmienia Polly Magic Relaks zajmuje niewiele miejsca po złożeniu i można je wygodnie przechowywać w pozycji pionowej, gdyż samo stoi.

DANE TECHNICZNE
Kod Produktu: 07079502850000
Homologowany od 0 do 36 miesięcy / 15 kg
Wymiary po rozłożeniu: 53 x 83,5 x 85/106 cm
Wymiary po złożeniu: 53 x 31 x 85 cm
Waga: 10,5 Kg
Zawsze używaj pasów bezpieczeństwa, gdy dziecko znajduje się w produkcie.

OSTRZEŻENIA I INSTRUKCJIE
KRZESEŁKO: Ten produkt jest przeznaczony dla dzieci zdolnych do samodzielnego siedzenia i do 3 lat lub o maksymalnej wadze 15 kg.
KRZESEŁKO: EN 14988:2017
LEŻACZEK: Nie korzystaj z rozkładanego leżaczka, gdy dziecko będzie mogło samodzielnie usiąść.
LEŻACZEK: Leżaczek nie jest przeznaczony do dłuższych okresów snu.
LEŻACZEK: Dozwolony wiek użycia: od urodzin do 9 kg (6 miesięcy).
LEŻACZEK: EN 12790:2009
Przed użyciem należy uważnie przeczytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje wskazane na opakowaniu produktu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy