Grille

Grill elektryczny Tefal GC 722D34

Grill elektryczny Tefal GC 722D34
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 789,00 PLN 641,46 PLN netto
Producent: Tefal
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Perfekcyjne efekty grillowania, od delikatnie po mocno wysmażone

Najbardziej innowacyjny grill elektryczny OptiGrill+, wykorzystuje inteligentną technologię do przygotowania pysznych potraw. Powierzchnia grillowania większa o 33% idealnie nadaje się do grillowania dla rodziny i znajomych. Urządzenie, wykorzystujące technologię "Automatic Sensor Cooking", natychmiast wykrywana jest liczba produktów umieszczonych na grillu i ich grubość i dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania, w oparciu o 9 automatycznych programów grillowania (burger, czerwone mięso, drób, panini/grillowane kanapki, kiełbaski, owoce morza, boczek, wieprzowina i ryba) i mrożonej żywności. Jednocześnie wskaźnik umożliwia bezpośrednie monitorowanie: kolor fioletowy oznacza nagrzewanie, niebieski, następnie zielony rozpoczęcie smażenia, żółty oznacza, że smażony kawałek jest delikatnie, pomarańczowy, że średnio, a czerwony, że dobrze wysmażony. Grillowanie można dobrać do gustu każdej osoby. Wystarczy podnieść pokrywę i zdjąć kawałek mięsa, który jest gotowy, a reszta może się dalej smażyć! Dodatkowy tryb ręczny z 4 ustawieniami temperatury umożliwia przygotowanie dowolnego rodzaju żywności i jest świetnie nadaje się do grillowanie owoców i warzyw, które można przygotować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.


Automatic Sensor Cooking i wskaźnik poziomu wysmażenia dla perfekcyjnych efektów grillowania

Poznaj OptiGrill+ XL, naszą najnowszą innowację, z trybem manualnym wyposażonym w 4 ustawienia temperatury, 3 nowymi programami grillowania, dzięki którym masz nieskończoną ilość możliwości grillowania, oraz powierzchnią roboczą 800 cm2 na 6 do 8 porcji. OptiGrill+, wyposażony w technologię "Automatic Sensor Cooking" natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania, dla zawsze perfekcyjnych rezultatów. Wskaźnik poziomu wysmażenia i system sygnałów dźwiękowych umożliwiają monitorowanie efektów grillowania i przygotowania mięsa dokładnie, tak jak lubisz: delikatnie, średnio lub mocno wysmażonego. 9 programów grillowania pozwoli Ci wybrać Twoje ulubione dania: burgery, kurczak, panini/grillowane kanapki, kiełbaski, wieprzowinę, boczek, czerwone mięso, owoce morza i rybę. Dodatkowo możesz skorzystać z trybu do dań mrożonych i trybu manualnego z 4 ustawieniami temperatury. Dodatkowe funkcje obejmują nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego pod kątem 7° oraz dużą tackę na soki i tłuszcz, w której zbierają się soki z grillowania.


Podstawowe informacje

  • Perfekcyjne rezultaty grillowania za każdym razem dzięki 9 automatycznym programom i wskaźnikowi poziomu wysmażenia. Możliwość grillowania wszystkich rodzajów potraw dzięki trybowi manualnemu z 4 ustawieniami temperatury.
  • 9 programów grillowania. Do różnych rodzajów potraw: czerwonego mięsa, burgerów, drobiu, panini/grillowanych kanapek, kiełbasek, ryb, owoców morza, boczku, wieprzowiny.
  • Wskaźnik poziomu wysmażenia. Idealne efekty grillowania za każdym razem, od delikatnie po mocno wysmażone: wskaźnik wskazuje poziom wysmażenia i emituje sygnał dźwiękowy na każdym etapie, abyś wiedział, kiedy Twoje danie będzie przygotowane, tak jak lubisz!
  • Automatic sensor cooking. Pomiar grubości mięsa: natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania.
  • Możliwość mycia w zmywarce. Płyty z odlewu aluminiowego pokryte powłoką nieprzywierającą oraz tacka na soki i tłuszcz nadają się do mycia w zmywarce
  • Wysoka wydajność: płyty z odlewu aluminiowego. Płyty z odlewu aluminiowego o wysokiej wydajności pokryte powłoką z PTFE, aby ułatwić czyszczenie.
  • Duża powierzchnia grillowania (800 cm²)Na 6 do 8 porcji: o 33% większa powierzchnia grillowania w stosunku do urządzeń OptiGrill i OptiGrill+ Wymiary: 40 x 20 cm


Właściwości

Włącznik/Wyłącznik  
Gwarancja 2 LATA  
Możliwość mycia w zmywarce    ♦
Przepisy w zestawie    ♦
Regulowany termostat    ♦
Wyjmowane płyty    ♦
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz    ♦
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    ♦
Lampka pilota    ♦
Automatic cooking system    ♦
Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą  
Ciało Stal nierdzewna  
Uchwyt Materiał termoplastyczny  

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy