Grille

Grill elektryczny Tefal GC 712D34

Grill elektryczny Tefal GC 712D34
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 599,00 PLN 486,99 PLN netto
Producent: Tefal
Status: dostępny do 3 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Perfekcyjne rezultaty grillowania, od delikatnie po mocno wysmażone

Najbardziej innowacyjny grill elektryczny OptiGrill+, wykorzystuje inteligentną technologię do przygotowania pysznych potraw. Urządzenie, wykorzystujące technologię "Automatic Sensor Cooking", natychmiast wykrywana jest liczba produktów umieszczonych na grillu i ich grubość i dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania, w oparciu o 6 automatycznych programów grillowania (burger, drób, kanapka, kiełbasa, czerwone mięso, ryba) i mrożonej żywności. Jednocześnie wskaźnik umożliwia bezpośrednie monitorowanie: kolor fioletowy oznacza nagrzewanie, niebieski, następnie zielony rozpoczęcie smażenia, żółty oznacza, że smażony kawałek jest delikatnie, pomarańczowy, że średnio, a czerwony, że dobrze wysmażony. Grillowanie można dobrać do gustu każdej osoby. Wystarczy podnieść pokrywę i zdjąć kawałek mięsa, który jest gotowy, a reszta może się dalej smażyć! Dodatkowy tryb ręczny z 4 ustawieniami temperatury umożliwia przygotowanie dowolnego rodzaju żywności i jest świetnie nadaje się do grillowanie owoców i warzyw, które można przygotować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

Automatic Sensor Cooking i wskaźnik poziomu wysmażenia dla perfekcyjnych efektów grillowania

Poznaj OptiGrill+, naszą najnowszą innowację, z trybem manualnym wyposażonym w 4 ustawienia temperatury, dzięki którym masz nieskończoną ilość mozliwości gotowania. OptiGrill+, wyposażony w technologię "Automatic Sensor Cooking" natychmiast wykrywa liczbę produktów umieszczonych na grillu i ich grubość, dostosowuje automatycznie temperaturę i czas grillowania, dla zawsze perfekcyjnych rezultatów. Wskaźnik poziomu wysmażenia i system sygnałów dźwiękowych umożliwiają monitorowanie efektów grillowania i przygotowania mięsa dokładnie, tak jak lubisz: delikatnie, średnio lub mocno wysmażonego. 6 programów grillowania pozwoli Ci wybrać Twoje ulubione dania: burgery, kurczak, panini/grillowane kanapki, kiełbasę/wieprzowinę, czerwone mięso i rybę. Dodatkowo możesz skorzystać z trybu do dań mrożonych i trybu manualnego z 4 ustawieniami temperatury. Dodatkowe funkcje obejmują nieprzywierające płyty z odlewu aluminiowego nachylone pod kątem 7°, powierzchnię roboczą 600 cm2 odpowiednią dla 2 do 4 osób oraz dużą tackę na soki i tłuszcz, w której zbierają się soki z grillowania.

Włącznik/Wyłącznik    •   
Gwarancja     2 LATA  •
Możliwość mycia w zmywarce •
Przepisy w zestawie  •
Regulowany termostat  •
Wyjmowane płyty  •
Wyjmowana tacka na soi i tłuszcz   •    
Lampka sygnalizująca gotowość do gotowania    •   
Lampka pilota   •    
Automatic cooking system   •    
Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą    •   
Ciało   ►  Stal nierdzewna  
Uchwyt  ►   Materiał termoplastyczny

Komentarze
annaw81 napisał:
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Sprzęt znam bo jestem jego szczęśliwa posiadaczka :-) każdemu polecam kto chce zjeść świetnego steka. Zakupiłam sprzęt w prezencie dla teściów. Jeśli chodzi o sklep to wszystko przebiegło szybko. Następnego dnia prezent był w domu:-) dziękuje i polecam sprzęt oraz sklep