Foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy Chicco Oasys 2-3 FixPlus EVO Jet Black 15-36 kg

Fotelik samochodowy Chicco Oasys 2-3 FixPlus EVO Jet Black 15-36 kg
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 568,00 PLN 525,93 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Chicco Oasys 2-3 FixPlus EVO 15-36 kg

3l+

EVOlucja w kierunku wygody i bezpieczeństwa!


Twoje dziecko szybko rośnie? Jego fotelik rośnie razem z nim!

Oasys 2/3 FixPlus EVO to fotel Chicco z grupy 2/3, zatwierdzony do użytku  zgodnie z normą ECE R44/04, przeznaczony do transportu dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Sztywne łączniki FixPlus zapewniają stabilność fotela po zainstalowaniu go w samochodzie, a nakładka Safe Pad dodatkowy komfort i bezpieczeństwo.

Fotel Oasys 2/3 EVO został zaprojektowany tak, aby dostosowywać się do rozwoju dziecka. Jego wysokość i szerokość można regulować niezależnie.

Osłonka Safe Pad
Innowacyjna osłonka na pasy bezpieczeństwa SAFE PAD redukuje siły jakie wytwarzają się podczas zderzenia czołowego o 30 %*
*Test Chicco z udziałem manekinów, 2016 r.

Łącznik FixPlus
Oasys 2/3 FixPlus EVO zaprojektowano do mocowania za pomocą pasów bezpieczeństwa oraz sztywnych łączników, które gwarantują lepszą stabilność.

Rośnie razem z dzieckiem
Dzięki niezależnej regulacji fotelika, służy on dziecku przez wiele lat - od 3. do 12. roku życia!

Wygoda
Siedzisko i oparcie można regulować jednocześnie, ustalaąc je w 4 pozycjach, które zapewniają nadzwyczaj komfortowe podróże. Regulacja odbywa się za pomocą centralnego przycisku.

Ochrona boczna
Mają dużą zdolność pochłaniania energii w razie uderzenia bocznego. Ochronią najdelikatniejsze części ciała dziecka- głowa i tułów są niezwykle podatne na urazy, a ramiona to pierwszy punkt kontaktu w razie uderzenia.

Łatwy w użytkowaniu
Łatwość w użytkowaniu to intuicyjność działania, ergonomia i prostota. Każda część słuząca do zmiany ustawień jest dobrze oznakowana - dzięki zastosowaniu koloru pomarańczowego - i łatwo jej dosięgnąć, dzięki czemu mama i tata mogą z łatwością zmienić dowolne ustawienie fotela, nawet gdy jest on zamontowany

Grupa 2/3
Fotel Oasys 2/3 FixPlus EVO dopuszczono, zgodnie z normą ECE R44/04, do przewożenia dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Fotel mocuje się za pomocą pasa trzypunktowego (klasyfikacja uniwersalne), w miejscach umocowania pasów zaznaczonych na czerwono. W przypadku mocowania za pomocą łaczników lsofx (klasyfikacja semi-umiwersalna) należy sprawdzić czy fotelik jest kompatybilny z autem. Dziecko zawsze musi być zapięte trzypunktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Oddychająca mata do fotelika.
Higieniczne, oddychające pokrycie na fotelik, wykonane z siatki 3D miękkiej gąbeczki, odprowadza nadmiar ciepła i wilgoć.


DANE TECHNICZNE:


Kod Produktu: 08079159510000
Wymiary: 47/53 x 66/84 x 41 cm
Waga: 7,9 kg
Zdejmowany pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy