Wózki wielofunkcyjne

Chicco Urban Plus Crossover Power Blue 3w1 wózek głęboko-spacerowy + adapter + fotelki Auto-Fix Fast Night

Chicco Urban Plus Crossover Power Blue 3w1 wózek głęboko-spacerowy + adapter + fotelki Auto-Fix Fast Night
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 610,00 PLN 1 308,94 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis
Wózek Urban Plus Crossover
Na dużych, bieżnikowanych kołach!
Urban Plus Crossover - modna innowacja wśród wózków trio!
Urban Plus Crossover to nowy wózek głęboko-spacerowy marki Chicco, zaprojektowany dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają wielofunkcyjnych środków transportu! W kilku łatwych krokach można przekształcić siedzisko w półsztywną gondolę, w której już noworodek może zdrzemnąć się podczas spaceru. Jeśli chemy spakować wózek do bagażnika, nic prostszego! Urban Plus Crossover składa się bez konieczności wypinania siedziska!
Dzięki stylowej i eleganckiej czarnej ramie oraz wielu zestawom kolorystycznym do wyboru, wyglad wózka można wielokrotnie zmieniać!
Wielofunkcyjny i modułowy
Urban Plus Crossover przystosowuje się do potrzeb dziecka i oferuje praktyczne rozwiązania rodzicom. Siedzisko spacerówki można łatwo przekształcić w półsztywną gondolę, w której dziecko będzie odpoczywało podczas pierwszych spacerów.
Kompaktowy, praktyczny
Wózek Urban Plus Crossover to idealne połączenie praktyczności z wygodą. Duże siedzisko można odchylić, a miękka i obszerna wyściółka zapewnia wygodę dziecka.
Półsztywna gondola
Wózek swobodnie i lekko transformuje z gondoli w spacerówkę. Kiedy służy jako gondola, wygodną i bezpieczną pozycję dziecka zapewnia specjalne usztywnienie dna gondoli. Dodatkowo gondolę wyściela miękka wkładka. Gondola przeznaczona jest dla dzieci do 6 miesiąca.
Odwracane siedzisko
Siedzisko spacerówki można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Prostym ruchem można przestawić siedzisko z jednego ustawienia na drugie, tak aby utrzymywać kontakt wzrokowy z niemowlęciem lub aby dziecko mogło obserwować otaczający je świat.
Taki, jak chcesz!
Urban Plus Crossover, dzięki licznym zestawom kolorystycznym, może wielokrotnie się zmieniać, stosownie do pory roku czy indywidualnych potrzeb i gustu. Podstawową konstrukcję wózka w kolorze czarnym można dostosowywać z pomocą zestawu wymiennych akcesoriów Color Pack. W skład Color Pack wchodzi budka, zestaw 3 osłonek na szelki, okrycie na nóżki/gondolę oraz wyściółka siedziska.
Kompaktowy, praktyczny
Siedzisko wózka Urban Plus Crossover składa się wraz ze stelażem. Mimo tego, po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy. Dzięki praktycznemu uchwytowi, także przenoszenie w ręku jest proste.
System podróżny
Adapter pozwala na wpięcie fotelika w stelaż wózka. Kompatybilne ze stelażem Urban Plus Crossover są foteliki Auto-Fix Fast i KeyFit.
INFORMACJE TECHNICZNE
Wymiary po rozłożeniu: 63 x 95/106 x 86 cm
Wymiary po złożeniu (sam stelaż): 63 x 27 x 72 cm
Wymiary po złożeniu (stelaż i siedzisko): 63 x 35 x 86,5 cm
Waga: 10,5 kg
WSKAZÓWKI DOT. BEZPIECZEŃSTWA
Wózek Urban Plus Crossover w wersji bazowej stanowi rama wózka z czarnym siedziskiem, które można przekształcić w gondolę, osłona przeciwdeszczowa i wyściółka gondoli. Aby nadać wózkowi Urban Plus Crossover dowolny kolor, wersję bazową należy połączyć z zestawem Color Pack, w skład kórego każdorazowo wchodzi: budka, wyściółka do spacerówki, okrycie do gondoli, które może stać się okryciem na nóżki, oraz trzy miękkie osłonki na szelki.

Fotelik samochodowy Auto-Fix Fast Grupa 0+: 0-13 kg
Pierwszy, doskonały towarzysz w podróży!
Przytulne i bezpieczne gniazdko - idealne na pierwszą podróż do domu!
Auto-Fix Fast jest zgodny z normą ECE R44/04. Specjalny materacyk redukcyjny (do 6 kg) został zaprojektowany i przebadany klinicznie, aby przeciwdziałać syndromowi płaskiej głowy, który pojawia się, gdy dziecko leży zbyt długo na płaskiej i twardej powierzchni. 
Nagrodzony 4 gwiazdkami w Europejskim Teście Konsumenta w kategorii „Fotel samochodowy 2011”  Grupa 0+ (0-13 kg), zarówno w wersji z bazą, jak i bez niej. W ramach testów niezależne związki konsumentów poddają ocenie wiele aspektów: bezpieczeństwo w razie zderzenia czołowego i bocznego, użytkowanie i ergonomię, jakość produktu i materiałów, z których został wykonany, oraz łatwość montażu
Wygoda
Auto-Fix Fast został tak zaprojektowany, aby zagwarantować maksimum komfortu w każdej fazie rozwoju niemowlęcia.
Montaż
Auto-Fix Fast powinien być montowany tylko i wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Należy się także  upewnić, że poduszka powietrzna jest zawsze wyłączona!  
Wielofunkcyjny
Może być zamontowany w samochodzie z bazą bądź bez, przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.  
Grupa 0+
Fotelik Auto-Fix Fast zapewnia najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Fotelik zgodnie z normą ECE R44/04 dopuszczono do przewożenia dzieci o wadze od 0 do 13 kg. Fotel należy montować zawsze tyłem do kierunku jazdy przy wyłączonej poduszce powietrznej. W prawidłowym montażu pomocne są prowadnice oznaczone błękitnym kolorem. Fotelik może być używany w samochodzie z bazą lub bez bazy, co gwarantuje maksymalną uniwersalność użytkowania.
INFORMACJE TECHNICZNE
Wymiary: 44 x 61 x 67 cm  
Waga: 6,8 kg z bazą
Waga: 4,6 kg bez bazy
Tapicerkę można zdjąć i uprać w temp. 30°
WSKAZÓWKI DOT. BEZPIECZEŃSTWA
Grups 0+: 0-13 kg
Zestaw składa się z następujących produktów:
1 x Wózek wielofunkcyjny Chicco Urban Plus CROSSOVER
1 x Color Pack do wózka Urban Power Blue
1x Adapter KEYFIT/AUTOFIX
1x  Fotelik samochodowy AUTO-FIX FAST NIGHT
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Wideo