Wózki wielofunkcyjne

Chicco Urban Plus CROSSOVER 2w1 S.E. LEGEND

Chicco Urban Plus CROSSOVER 2w1 S.E. LEGEND
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 249,00 PLN 1 015,45 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Chicco wózek Urban Plus CROSSOVER 2w1 Anthracite

Na dużych, bieżnikowanych kołach!

Urban Plus Crossover - modna innowacja wśród wózków trio!

Urban Plus Crossover to nowy wózek głęboko-spacerowy marki Chicco, zaprojektowany dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają wielofunkcyjnych środków transportu! W kilku łatwych krokach można przekształcić siedzisko w półsztywną gondolę, w której już noworodek może zdrzemnąć się podczas spaceru. Jeśli chemy spakować wózek do bagażnika, nic prostszego! Urban Plus Crossover składa się bez konieczności wypinania siedziska!

Dzięki stylowej i eleganckiej czarnej ramie oraz wielu zestawom kolorystycznym do wyboru, wyglad wózka można wielokrotnie zmieniać!

Wielofunkcyjny i modułowy

Urban Plus Crossover przystosowuje się do potrzeb dziecka i oferuje praktyczne rozwiązania rodzicom. Siedzisko spacerówki można łatwo przekształcić w półsztywną gondolę, w której dziecko będzie odpoczywało podczas pierwszych spacerów.

Kompaktowy, praktyczny

Wózek Urban Plus Crossover to idealne połączenie praktyczności z wygodą. Duże siedzisko można odchylić, a miękka i obszerna wyściółka zapewnia wygodę dziecka.

Półsztywna gondola

Wózek swobodnie i lekko transformuje z gondoli w spacerówkę. Kiedy służy jako gondola, wygodną i bezpieczną pozycję dziecka zapewnia specjalne usztywnienie dna gondoli. Dodatkowo gondolę wyściela miękka wkładka. Gondola przeznaczona jest dla dzieci do 6 miesiąca.

Odwracane siedzisko

Siedzisko spacerówki można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Prostym ruchem można przestawić siedzisko z jednego ustawienia na drugie, tak aby utrzymywać kontakt wzrokowy z niemowlęciem lub aby dziecko mogło obserwować otaczający je świat.

Taki, jak chcesz!

Urban Plus Crossover, dzięki licznym zestawom kolorystycznym, może wielokrotnie się zmieniać, stosownie do pory roku czy indywidualnych potrzeb i gustu. Podstawową konstrukcję wózka w kolorze czarnym można dostosowywać z pomocą zestawu wymiennych akcesoriów Color Pack. W skład Color Pack wchodzi budka, zestaw 3 osłonek na szelki, okrycie na nóżki/gondolę oraz wyściółka siedziska.

Kompaktowy, praktyczny

Siedzisko wózka Urban Plus Crossover składa się wraz ze stelażem. Mimo tego, po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy. Dzięki praktycznemu uchwytowi, także przenoszenie w ręku jest proste.

System podróżny

Adapter pozwala na wpięcie fotelika w stelaż wózka. Kompatybilne ze stelażem Urban Plus Crossover są foteliki Auto-Fix Fast i KeyFit.*

* opcja dodatkowa można domówić

INFORMACJE TECHNICZNE

Wymiary po rozłożeniu: 63 x 95/106 x 86 cm

Wymiary po złożeniu (sam stelaż): 63 x 27 x 72 cm

Wymiary po złożeniu (stelaż i siedzisko): 63 x 35 x 86,5 cm

Waga: 10,5 kg

WSKAZÓWKI DOT. BEZPIECZEŃSTWA

Wózek Urban Plus Crossover w wersji bazowej stanowi rama wózka z czarnym siedziskiem, które można przekształcić w gondolę, osłona przeciwdeszczowa i wyściółka gondoli. Aby nadać wózkowi Urban Plus Crossover dowolny kolor, wersję bazową należy połączyć z zestawem Color Pack, w skład którego każdorazowo wchodzi: budka, wyściółka do spacerówki, okrycie do gondoli, które może stać się okryciem na nóżki, oraz trzy miękkie osłonki na szelki.

Zestaw składa się z następujących produktów:

1 x Wózek wielofunkcyjny Chicco Urban Plus CROSSOVER

1 x Color Pack do wózka Urban

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy