Łóżeczka

CHICCO BABY HUG 4W1 GLACIAL

CHICCO BABY HUG 4W1 GLACIAL
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 899,00 PLN 730,89 PLN netto
Producent: CHICCO
Status: zapytaj sprzedawcę
Wysyłka: darmowa (przedpłata) 10,00 PLN (pobranie)
Opis

Łóżeczko Chicco Baby Hug 4 w 1

0m+

Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet 4 w 1. Łóżeczko, leżaczek i krzesełko do karmienia w jednym!

Łóżeczko niemowlęce Baby Hug 4w1 ułatwia życie: służy jako łóżeczko do drzemek, jako leżaczek dla dziecka, jako krzesełko do karmienia, a także jako krzesełko dostawiane do niskiego stolika dla starszych maluchów!

Baby Hug 4 w 1 to łóżeczko dla niemowląt zawierające cztery obrotowe kółka. Jego wysokość można wygodnie regulować dzięki specjalnemu pedałowi. Regulacji podlega też kąt nachylenia dna, aż do pozycji półleżącej – to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku dzieci cierpiących na refluks żołądkowy.

Drzemki w ciągu dnia i zabawa w leżaczku? Tylko w łóżeczku dla noworodka Chicco Baby Hug 4 w 1! Gdy maluszek podrośnie, około 6. miesiąca życia, będzie można użyć łóżeczka jako krzesełka do karmienia. Jednak to nie wszystko! To fantastyczne łóżeczko przyda się Wam znacznie dłużej, aż do 36. miesiąca życia dziecka! Obniżając maksymalnie poziom dna oraz ustawiając je pod odpowiednim kątem, uzyskujemy krzesełko, które może służyć dziecku podczas posiłków lub podczas rysowania czy zabawy. Opinie rodziców są jednoznaczne. Chicco Baby Hug 4in1 to rozwiązanie, które się sprawdza. Czekamy oczywiście także na Twoją opinie, którą możesz do nas wysłać.

Wygodne drzemki

Niewielkie rozmiary i otulające kształty łóżeczka dziecięcego Baby Hug 4w1 sprawiają, że jest ono idealnym miejscem dla noworodka i niemowlaka na przyjemne drzemki w ciągu dnia

Wspaniała zabawa

Łóżeczko dla dzieci Baby Hug jest wyposażone w elektroniczny panel z zabawkami, który pobudza ciekawość maluszka. Efekty świetlne, zabawne efekty dźwiękowe, 6 kołysanek i 3 miękkie, urocze zabawki to doskonały zestaw rozrywkowy dla niemowlaka!

Nieograniczone możliwości regulacji

Wysokość łóżeczka niemowlęcego Baby Hug 4in1 można dowolnie regulować w każdej z konfiguracji. Wygodny pedał umozliwia dobranie idealnej wysokości, dostosowanej do potrzeb chwili.

Odpoczynek w bezpiecznym leżaczku

Łóżeczko dla dziecka Baby Hug 4 w 1 doskonale sprawdza się w funkcji leżaczka. Położenie pałąka z zabawkami można tu dowolnie regulować, a bezpieczeństwa maluszka strzegą specjalne pasy.

Materacyk redukcyjny

Dodatkową wygodę w łóżeczku dziecięcym Baby Hug 4 w 1 zapewnia materacyk redukcyjny dla najmłodszych użytkowników. Gdy maluszek nieco podrośnie, wystarczy wyjąć materacyk!

Regulacja kąta nachylenia

Kąt nachylenia łóżeczka Baby Hug można ustawiać aż w trzech pozycjach. To rozwiązanie idealne, zwłaszcza jeśli dziecko cierpi na refluks żołądkowy.

Praktyczne krzesełko do karmienia

W okolicach 6. miesiąca życia dziecko umie już samo siedzieć. To doskonały moment, by przekształcić łóżeczko niemowlęce Baby Hug w wygodne krzesełko do karmienia.

4 kółka

Dzięki czterem obrotowym kółkom z funkcja hamulca łóżeczko (i krzesełko) Baby Hug można łatwo i bezpiecznie przesuwać w dowolne miejsce. W ten sposób masz dziecko pod kontrolą przez cały czas, bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz.

Regulowana wysokość

Wysokość łóżeczka dziecięcego Baby Hug w funkcji krzesełka można dowolnie regulować. Dzięki temu będzie pasować do každego stołu i blatu!

Krzesełko do stolika dla starszego dziecka

Łóżeczko na kółkach Baby Hug 4w1 doskonale sprawdza się w funkcji krzesełka dla starszego dziecka. Wystarczy ustawić je w pionie i maksymalnie obniżyć! W ten sposób zyskujemy wygodne i praktyczne krzesełko, które może służyć dziecku do jedzenie positków, zabawy, czy rysowania

Łatatwe do utrzymania w czystości

Poszycie łóżeczka dziecięcego Baby Hug 4 w 1 można łatwo zdjąć, rozpinając zamek błyskawiczny. Po wypraniu wystarczy nałożyć poszycie na stelaż i zapiąć zamek.

Wymiary po rozłożeniu: - 88/122 x 60 x 85 cm

Wymiary po złożeniu: - 60 x 60 x 85 cm

Waga: 10,2 kg

Przeznaczony do użytku dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy